מאמרים - פוסטרים - רעיון ענק הדפסה מאתר מאמרים

פוסטרים - רעיון ענק

נכתב על ידי רז ולד

[ הדפסת המאמר ]

פוסטרים – למה לא עליתי על זה מזמן כבר
גם מי שאין לו זמן או תקציב גדול, אם  המון זמן עבר וטרם ביצעת איזה עידכון קטן באחד החדרים בבית, אנחנו מעוניינים לגלות לך שבהחלט יש דרך קלה ומהירה להגיע אל מה שרצית.
את המשפט הזה – איך לא חשבנו על זה  קודם ... שומעות אוזני כל שני וחמישי ומשום כך ברצוני להקדיש לך  את הזמן הזה ולהעלות על הכתב בכמה מילים לצורך שייתכן וגם אתם שמביטים בכתבה הזו תוכלו לקבל   ממנו ערך. ומהו אותו הערך? בקצרה: פוסטרים. וטיפה בפירוט – שידרוג רציני .

מצלמה? בוודאי שיש ברשותי
בינינו למי בימינו אין מצלמה? מצלמה דיגיטלית קטנה. אפילו בנייד שלך בוודאות כבר יש מצלמה טובה פלוס ואני מקווה ומאמין שיצא לך כבר לצלם רגעים יפים, רגעים מוזרים, מקומות ואירועים, עימודי מצב ומשחקי   תאורה.
לא חייב להיות צלם מקצועי בכדי לצלם תמונות שוות ולקצור מחמאות. ובכן, למה בעצם לא להפוך את   תמונות אלו לפוסטרים ולתלות ברוב הדר על קיר ביתך או משרדך?

לא צילמתי... מהיכן להביא תמונות?
בוא נספר לך בשקט ואל  תעביר את זה הלאה בבקשה – תמונות תוכל לקחת בכל דרך כמעט. מהנייד מהמצלמה . ניתן לאתר תמונות מהאינטרנט ואפשר גם לסרוק תמונות אהובות שהודפסו כבר.
בימינו שניתן למצוא גם תוכנות עיבוד תמונה שניתנות בחינם ידידותיות למשתמש וזמינות באינטרנט (ואם אתם  מעט מתקשים תאתרו בקלות ביו-טיוב הדרכות גם בשפה העברית) – באפשרותך אפילו לגוון ולשפר עם צבעים משלכם לתמונה ובכלל להביא אותה לשיפור רציני .

על איזה חומר מדפיסים פוסטר?
יש טכניקה מיוחדת אשר מאפשרת לנו להגדיל תמונות בגודל קטן ולהדפיסן בגדול.


על מה מדפיסים?
פוסטרים כדאי להדפיס על המון חפצים . השכיח הינו הדפסה של פוסטרים על נייר פשוט או על נייר שמתאים לצילום איכותי שיטה נוספת היא הדפסת פוסטרים על קאפה וגם על בד קנבס שמקובל למתוח על מסגרת עץ.
כל אדם והסגנון האהוב עליו. כל אחד והתמונה שלו.

נראה לי שבהחלט הגיע הזמן לצאת מהמסגרת, למצוא תמונה ולהקפיץ את החדר . פוסטרים לחדר – אל תגידו שלא סיפרנו לכם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il