מאמרים - תיקון מקרר אמקור ואחזקה הדפסה מאתר מאמרים

תיקון מקרר אמקור ואחזקה

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

כולנו זוכרים את הימים החמים, לא רוצים לצאת מהבית מרוב שהאוויר רותח, השמש כמו כדור אש ואין מנוס מהזיעה זו לא בקשה מוגזמת, להגיע אל הבית, לפתוח את דלתות המקרר ולהוציא ממנו בקבוק קולה קרה. אך מהן האפשרויות העומדות בפנינו כאשר הוא מתקלקל? איך מוצאים טכנאי מקררים? כיצד ניתן לשמור על המקרר והמקפיא שלכם מפני תקלות לאורך זמן? איזה מקררים חדשים מומלצים לקניה?

כי בעיה במקרר לא תקין היא רצינית יותר מסתם מיץ חם, ובעיה של אי קירור המזון שלנו פוגעת גם בטריות שלו, מעודדת התפתחות מחלות ועובשים, מפיצה ריח רע, וברור שגם בזבוז כסף על הרבה מוצרים שנזרקים לפח מבלי שהספקנו להשתמש בהם.

מתעניינים בפרטים על תיקון מקררים? פה תקבלו מעט מידע שימושי בתחום מקררים:

לשם שמירה על פעילות תקינה של המקרר והמקפיא, תחילה הציבו את המכשיר בפינה קרירה, במרחק של כ-15 ס''מ מהקיר, ותשתדלו לסגור את הדלתות . וגם, הקפידו להשאיר את הפתחים פנויים למעבר אוויר והשתדלו לא לכוון את המכשיר על עוצמה גבוהה מדי אלא אם אתם חייבים.

צריכים תיקון מקרר אמקור? ישתלם לכם לבדוק אם המקרר שלכם עדיין מכוסה באחריות. במידה ואין זה המצב, תצטרכו לשלם 200 שקל לפחות עבור בדיקת הטכנאי ונוסף על כך תמורת עלות התיקון.

אם באמת תיקנתם, וודאו שאתם מקבלים אחריות על התיקון.

קונים מקרר? מקררים מתוצרת ישראלית ותיקונם לרוב עולים פחות ממקררים מתוצרת חוץ, והאיכות שלהם לא נמוכה יותר. אם כסף זו לא בעיה מבחינתכם, תוכלו להתחדש עם מכשיר איכותי, יוקרתי ומעוצב עם תוספות כמו למשל אפשרויות צריכת חשמל וחלל אחסון גדול יותר מהמוצרים הבסיסיים.

אודות הכותב:

פרטים נוספים על תיקון מקרר אמנה וגם על תיקון מקררים 24 שעות והצעות מחיר עבור טכנאי מקררים תל אביב מחכים לכם באתר שלנו www.ashanti.org.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il