מאמרים - דן פנורמה אילת הדפסה מאתר מאמרים

דן פנורמה אילת

נכתב על ידי בני דואני

[ הדפסת המאמר ]

דן פנורמה אילת, דן פנורמה חיפה, דן פנורמה ירושלים


מידע כללי על הרשת 


מלונות דן הם מהפופולאריים ביותר בארץ. דן היא רשת מלונות יוקרה, שהחלה את עבודתה בארץ ב-1947, כפנסיון קטן בחוף של תל אביב. היום הרשת מחזיקה 14 מלונות מפוארים, בין היתר דן פנורמה אילת ומלונות כמו דן פנורמה חיפה ודן פנורמה ירושלים, וגם אולמות כנסים ובתי דירות. החברה מצליחה מאד, נסחרת בבורסה ומרוויחה מאות מיליונים בשנה. משרד התיירות מדרג את החדרים של המלונות כרמה א'. סה"כ בכל מלונות דן 3300 חדרים איכותיים, 5 טרקליני אח"ם והם מפעילים גם חדרי אירוח בנמל התעופה. המלונות של דן מעניקים שירותי VIP לאורחים מישראל ומחו"ל ברמה גבוהה מאד - מועדונים, LOUNGE, אינטרנט ושירותים טכנולוגיים ולוגיסטיים ברמה הגבוהה ביותר.


מלונות דן - איכות ברמה גבוהה


החברה ידועה גם בשירותי המסעדנות שלה ובשירות ברמה הגבוהה ביותר בארץ. בין היתר, האוכל המוגש במשרד הביטחון שייך לשירותי הקייטרינג של מלון דן. הרשת גם תורמת לתיירות הישראלית וגם לתעסוקה ולצמיחה במשק: ברשת מועסקים מעל 3000 עובדים. הישראלים מחזירים לרשת אהבה, 60 אחוז מהתפוסה השנתית של הרשת היא על ידי תיירות פנים. בנוסף, לרשת דן יש גם CALLCENTER שמקל על השירות ועל הזמנה של שירותים 24 שעות. כדי להשיג גם תיירים מחו"ל, רשת דן מפעילה סניפי שיווק בארצות הברית ובקנדה. בנוסף, רשת דן חברה בחברה בין לאומית שמעבירה מידע תיירותי באירופה. הרשת גם חברה בארגון המלונות המובילים בעולם.


מידע עסקי על הרשת


לא סתם הרשת היא הפופולארית ביותר בישראל. החברה שהתחילה ב-1947 על ידי צמד אחים שקנו מלונית קטנה בחוף הים בתל אביב הפכה לחברה ענקית. היום השליטה בחברה היא על ידי תשלובת. היא מחולקת כמו כל חברה גדולה לאגפים, ארגון ומשאבי אנוש, כספים, שיווק ומכירות, לוגיסטיקה, אוכל ועוד. יש מועצת מנהלים, מנכ"ל ושאר פרמטרים קבועים ומתבקשים. כל מלון הוא יחידה נפרדת: לדוגמה, דן פנורמה אילת אינו כמו דן פנורמה ירושלים או דן פנורמה חיפה. כל יחידה היא נפרדת, מקודמת ומתוגמלת ברשת על בסיס הישגיה. כך מצליחה הרשת להבטיח את האיכות ברמה הגבוהה ביותר ולשמור על סטנדרט ברמה העולמית שמאפיין את רשת דן.

אודות הכותב:

בני דואני


http://www.easygoisrael.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il