מאמרים - אביזרי אמבטיה הדפסה מאתר מאמרים

אביזרי אמבטיה

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

אביזרי אמבטיה מעניקים את נגיעת העיצוב הסופית בחדרי הרחצה המעוצבים. הפריטים הדקורטיביים והשימושיים בני ימינו, משתלבים בחן רב בין ארונות האמבט המעוצבים לכלים הסניאטריים המיוחדים ובשוק מגוון עצום של אביזרים. את הפריטים ניתן להחליף בכל עת בהתאם לאופנה המשתנה ולרענן בן רגע את חדר הרחצה השגרתי.

אביזרי אמבטיה יכולים להכתיב את הסגנון השולט בחדר הרחצה או להשתלב בעיצוב הקיים. בשוק המפותח תוכלו למצוא שפע של אביזרים העשויים חומרים מגוונים ומעוצבים בסגנונות מיוחדים. בין הפריטים יוצעו לכם גם אביזרי אמבטיה פשוטים במחירים הנוחים לכל כיס, אולם יש לזכור כי מדובר בפריטים אשר אמורים לשמש אתכם באופן יומיומי, ומכאן שחומרים בלתי איכותיים יתבלו בהקדם וידרשו מכם השקעה נוספת.

תחום האביזרים המיועד לחדרי האמבטיות כולל כוסות ומעמדים למברשות השיניים ולמשחה, מחזיקי כוסות אשר מחוברים אל הקיר, מעמדים דקורטיביים ומפורזים לניירות הטואלט אשר מונחים על הריצפה,, או מתלים לניירות הטואלט אשר מקובעים אל הקיר, מברשות אסלה ומעמדים מתאימים אשר מעוצבים בסגנונות עשירים, מתלים למגבות הגוף והפנים וסבוניות נוחות ומרשימות. 
אביזרי אמבטיה משמשים לצורכי נוחות ואסתטיקה גם יחד, וחשוב לייעד להם את התקציב הראוי, ולוודא כי החומרים מהם יוצרו יוכלו לעמוד בתנאי הרטיבות ולא יינזקו בקלות. בין הפריטים גם אביזרי פלסטיק צבעוניים שעשויים להתאים לחדרי האמבטיה של הילדים, אביזרי הנחושת המבוקשים, ואביזרים העשויים עץ מסוגים שונים. אביזרי עץ לאמבטיה משולבים פעמים רבות עם מתכת והם עוברים תהליכים מיוחדים בכדי לספק להם עמידות בחדר לח זה. הנחושת האטרקטיבית מצופה לרוב בניקל, ברונזה או בכרום והיא עמידה לאורך שנים רבות.

אביזרי אמבטיה הנחשבים מפנקים במיוחד כוללים בין היתר גם מחממי מגבות חשמליים, מייבשי שיער קבועים המחוברים אל אריחי הקיר, מראות מגדילות ונוחות לצורכי איפור או גילוח, וגם כאלה אשר כוללות בתוכן תאורה מיוחדת, ידיות אחיזה לאמבט או לסביבת השירותים הצמודים, ומשטחים דקורטיביים אשר מיועדים למניעת החלקה.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il