מאמרים - בידה הדפסה מאתר מאמרים

בידה

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

בידה הינו מתקן מפנק והגייני אשר בעזרתו ניתן לנקות את האיברים המוצנעים, בישיבה נוחה וללא שימוש בנייר טואלט. המילה בידה מקורה בצרפתית, כאשר הפריט נראה כשילוב בין אסלה לכיור, והוא מצוייד בצינור נוח אשר מזכיר את ה'דוש' במקלחת.

הבידה מומלץ על ידי אנשי מקצועות הרפואה כאשר הוא מהווה מענה יעיל ונוח להגיינה אופטימאלית ובמיוחד כשמדובר באיזורים מצונעים אשר עשויים להיחשף בחדר השירותים לזיהומים. ידוע כי אנשים אשר עושים שימוש יומיומי במתקן האינטימי סובלים פחות מרגישות וזיהומים באיזורים אלו, ואם לא די בזאת הרי שהמתקן נחשב לפריט ידידותי לאיכות הסביבה והוא ממזער את השימוש בנייר. 

המתקן הידידותי מבוקש בעשור האחרון בבתים רבים, כאשר הוא משלב יופי ונוחות עם הגיינה אופטימאלית. גם בתחום זה אין גבול לעושר הסגנונות כאשר בחנויות המתמחות תוכלו למצוא בידה הנראה ממש כמו אסלה רגילה, בצבעים עדינים כמו ורדרד, ירקרק או פנינה, ואשר אליו מצורף צינור מים מודרני, לבין בידה מעוצב בצבעים דרמטיים כמו שחור או בורדו, אשר יעניק לחלל מראה דרמטי ומרשים. ניתן לרכוש בידה הניצב על רגל או מתקן אשר מגיע כיחידה אחת וצמוד לרצפה. לבעלי התפיסה העיצובית והיצירתית  מציע תחום הכלים הסניטריים דגם בידה מרובע ומיוחד, המשלב מראה קלאסי עם נגיעה מודרנית ועיטורים יפהפיים.

שטיפת האיזורים האינטימיים באמצעות מים חמימים עם סיום השימוש בשירותים, הפכה את הבידה למוצר מפנק, משדרג ולכן גם אטרקטיבי. הפריטים מותקנים בחדרים הסמוכים לחדרי השינה, או בחדרי השירותים ברחבי הבית. במתקנים המודרניים תוכלו מצוא אפילו מערכות ייבוש יוקרתית אשר מותקנות בתוך הבידה וחוסכות את הצורך בשימוש במגבות.

בנוסף ניתן להתקין בכל אסלה מתקן בידה לשטיפה אשר חוסך את הצורך ברכישה והתקנה של המוצר הנוסף, כאשר האסלה תשמש גם כבידה. את הפריט ניתן להרכיב בצורה עצמאית או בסיועם של אנשי מקצוע, והוא אינו מצריך הסרה של המושב ומעניק נוחות מירבית.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il