מאמרים - בוטוקס הדפסה מאתר מאמרים

בוטוקס

נכתב על ידי מור ידעי Mor Yadai

[ הדפסת המאמר ]

 


בוטוקס


 


בוטוקס הינו אחד השמות המוכרים בעולם בתחום הקוסמטיקה הפלסטית.
הבוטוקס, או כפי שהוא נקרא בספרות המקצועית: בוטולינום טוקסין הוא חומר שהשימוש בו החל כבר בשנות השבעים, כשבשנים אלו השתמשו בו בעיקר לשם תיקון פזילה וכן מצבים של עין עצלה.
בוטוקס מוזרק לעור בכמויות זעירות ועיקר תפקידו הינו להחליש את הפעילות של השרירים ובכך הוא מוכר לציבור הגברים והנשים ברחבי העולם כחומר אשר מיישר קמטים.


 


בוטוקס - האם הוא אכן מיישר קמטים?בוטוקס אכן גורם למצב של הפחתה של הקמטים הקיימים בפנים וישנן אף סיטואציות בהן הוא מעלים את הקמטים לגמרי. חשוב לדעת כי פעולה זו הינה זמנית והשפעתה לרוב עוברת תוך שלושה עד חמישה חודשים.
לכן, אם אתם מעוניינים שהקמטים בפניכם לא יחזרו לאחר תקופת זמן זו, מומלץ לקבוע טיפול הזרקת בוטוקס כל מספר חודשים וזאת בהתאם להמלצת המטפל.


 


בוטוקס - תופעות לוואי וסיכוניםאם הנכם נרתעים מכל הקשור אל טיפולי בוטוקס וזאת משום שאתם חוששים שמא טיפול זה הינו מסוכן, בוודאי תשמחו לשמוע כי בוטוקס אינו מסוכן אם הוא מוזרק במינון הנכון על ידי איש מקצוע.
תופעות לוואי אכן יכולות להתרחש לאחר הזרקת בוטוקס, כמו בכל מצב בו חומר זר מוזרק מוחדר לגופכם.
יכול להיות מצב בו יופיע דימום במקום בו הוזרק לכם בוטוקס, כמו כן ישנם אנשים שדיווחו כי הם חשו חולשה בשריר לאחר ההזרקה או סביב השריר (ישנן פעמים בהן דבר זה בא לידי ביטוי בצניחה של העפעפיים, הרמה א- נורמאלית של הגבות, אסימטריה באזור הגבות ועוד). תופעות אלו אמורות לחלוף תוך כמה שבועות מאותו יום בו הוזרק לכם הבוטוקס.


 


בוטוקס - נכון ולא נכוןעיוות הבעות הפנים - אם שמעתם כי הזרקה של בוטוקס יכולה לגרום לעיוות של ההבעות, דבר זה אינו מדויק.
מטרתו של הבוטוקס הינה לחסום (וזאת באופן זמני) את חומר האציטלכולין שאכן גורם למצב של החלשה של השרירים של הפנים, אך עיוות אינו המושג הנכון.
התמכרות אל בוטוקס - אם שמעתם כי אנשים חוזרים להזרקות בוטוקס ואתם סבורים כי מדובר בהתמכרות לחומר. חשוב שתדעו כי החומר אינו ממכר, אך נדרשת הזרקה מחודשת של החומר מדי מספר חודשים.
בוטוקס נשאר בגוף - דבר זה אינו נכון. חשוב לדעת כי בוטוקס בשפתיים הינו חומר שמתכלה.
לוקח לבוטוקס עד שמונה חודשים לסילוק מלא של החומר מהגוף.
אסור להזריק בוטוקס, מלבד לפנים- לא נכון. בוטוקס משמש גם לפתרון בעיות של הזעה.
במקרה בו יש לכם בעיה של הזעה בבית השחי או הזעה בכפות הידיים, יהיה זה חכם להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם לגבי טיפול באמצעות בוטוקס להזעת יתר, שיכול לנטרל את בלוטות הזיעה לתקופה מסויימת.


 


בוטוקס - כי יש אפשרות להיראות טוב בכל גיל


 

אודות הכותב:

בחסות פורטל בוטוקס

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il