מאמרים - כיורים הדפסה מאתר מאמרים

כיורים

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

כיורים נחוצים בכל בית מגורים וניתן למצוא אותם גם בבתי עסק, מוסדות ציבור, ומבנים המשרתים את הקהל הרחב כמו קניונים, בתי מלון, מוסדות לימוד ועוד. האביזרים החיוניים משמשים אותנו לצורך נטילת ידיים ושמירה על הגיינה. כאשר מדובר בכיורי מטבח הרי שפריטים שימושיים אלה מספקים לנו אמצעי חיוני לשטיפה ולניקוי של כלים מלוכלכים, ואפשרות לשטוף מוצרי מזון שונים ובהם פירות וירקות.

כיורים איכותיים עמידים למשך שנים רבות והם שומרים על מראה מבריק ונאה. בשוק העצום קיים מגוון בלתי נדלה של כיורים מחומרים שונים, בגדלים שונים ובעיצובים מיוחדים. כיורים העשויים חרס ישמרו על חזותם למשך שנים רבות, תחזוקתם קלה למדי והם ידועים כעמידים מאוד. כיורי נירוסטה מבוקשים במקומות עבודה רבים כאשר מדובר בחומר איכותי וחזק השומר על איכותו לאורך זמן. גם במטבחים בבתי מגורים רבים ניתן למצוא כיורים מנירוסטה והם אהובים על חובבי סגנון ההיי טק או הסגנון התעשייתי. בין הכיורים הנוספים תוכלו להתלבט גם בין כיורי פורצלן מרשימים, אשר חלקם מגיעים כמקשה אחת המשולבת עם משטח עבודה נוח ומרהיב. 

כיורים מאבן אהובים על רבים והסגנון המיוחד מבוקש גם בבתי מלון ובחדרי השירותים של מסעדות יוקרה. בעלי חברות ומשרדים אשר מבקשים להעניק למשכנם מראה מהודר, בוחרים להציבם בחדרי השירות. כיורי אבן נולדו לפני מאות שנים ובעשור האחרון שבו והציפו את השוק, בשילובי אבנים מיוחדות ובין היתר בעיטורי פסיפס. כיורי אבן אשר נראים כמו קערה הם הצעקה האחרונה בתחום זה.

באולמות התצוגה תוכלו להתרשם גם מכיורים מונחים אשר מיועדים להנחה על גבי משטחי שיש, עץ, נירוסטה או זכוכית. כיורים מונחים יוצרים מראה מרשים ואצילי. לחדר רחצה מפואר במיוחד ניתן להתאים כיור זכוכית יפהפה אשר ישולב במשטחי עץ גס ויזכה לרגליים מניקל או מנחושת מעוטרת.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il