מאמרים - כלים סניטריים הדפסה מאתר מאמרים

כלים סניטריים

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

כלים סניטריים נחוצים בכל חדר אמבטיה והם כוללים כיורים, ברזים, אסלות ואמבטיות, לצד אגניות ובידה. חדרי האמבטיה נחשבים כיום לחדר מרכזי בבית והם מפנקים ומטהרים, ומהווים מקום מפלט והירגעות לאחר יום עבודה עמוס, וסדר יום קדחתני. הכלים הסניטריים משמשים כאביזרים פונקציונאליים אולם הם גם משלימים את המראה העיצובי בחדר המפנק, וחשיבותם רבה.

בשוק המפותח של הכלים השימושיים ניתן למצוא פריטים סטנדרטיים במידות שונות, בצבעים שגרתיים ובעיצובים צנועים. במקביל חולש הענף על מגוון כלים סניטריים מעוצבים, אשר בכוחם להפוך כל חדר אמבטיה לחלל יוקרתי ומפואר. גם דיירים אשר רכשו אריחי קיר פשוטים, אשר מחפים את הקירות באופן שבלוני למדי, יכולים לשדרג את החדר החשוב באמצעות כלים ואביזרים ייחודיים, אשר יוסיפו מימד יוקרתי ובלתי שגרתי לעיצובו הכללי של החלל.
בין מגוון הפריטים תוכלו לבחור בכיורים מפוסלים בעלי קימורים מעניינים, או בכיורי אבן מונחים שיעניקו מראה אתני ומיוחד. גם ענף הברזים זוכה לעדנה בשנים האחרונות והוא חולש כיום על אביזרים מעוצבים בסגנונות שונים. אחד הסגנונות האהובים הוא סגנון העיצוב העתיק, בגווני זהב או קורוזיה ירקרק. בתחום האמבטיות תוכלו להתלבט בין הקו הנקי והקלאסי, בגווני הלבן והשמנת, לבין פריטים מעוצבים בצבע ורדרד או פנינה, אשר יבהיקו במראה יוקרתי במיוחד.

בחנויות המתמחות תוכלו לקבל ייעוץ מקיף אודות הכלים השונים, ובין היתר להתרשם מפריטים בעלי הצורות האורגונומיות החדשניות, אשר עשויים לחסוך במים. חשוב לשאול ולברר על איכותו של כל פריט מבוקש, ולוודא כי הוא אינו רגיש למוצרי ניקוי מסויימים, וכי תחזוקתו תהיה קלה ופשוטה.
בבואכם לרכוש כלים סניטריים, חשוב לבדוק את המידות המדוייקות בחלל אשר מיועד להם בביתכם, ולייעד לרכישה את התקציב הראוי לה. כלים סניטריים בלתי איכותיים עשויים להיסדק ולהתבלות במהרה, והחדר המפנק והאהוב יעטה על עצמו מראה מרושל ובלתי אסתטי.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ואסלות תלויות לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il