מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

מקלחונים מיועדים לרחצה מהירה, כאשר אין לנו זמן מיותר בכדי לבלות באריכות באמבטיה מהבילה, ועם זאת אנו מבקשים להתנקות ולהתרענן באווירה מפנקת ונוחה. בשנים האחרונות מעוצבים המקלחונים בסגנונות מעניינים אשר מעניקים גם למקלחת הקצרה תחושת פינוק ואיכות אמיתית.
בין שלל הפריטים הדקורטיביים, ניתן למצוא גם מקלחונים בעיצובים קסומים ומיוחדים, אשר מותאמים ומיוצרים על פי מידות, בהזמנות אישיות בבית הלקוח. יש שיעדיפו מקלחון חזית, אשר דפנותיו קבועות משני צידי הקירות, והוא משולב בזכוכית יוקרתית ויש שיבחרו במקלחון פינתי מרובע. מקלחון זה בנוי ומעוצב באמצעות פרופילים, כאשר בו משולבות דלתות זכוכית או פלסטיק על פי האיכות המבוקשת. בין מגוון הפריטים תוכלו למצוא גם מקלחון מעוגל אשר יעניק מראה עיצובי מעניין ומודרני, ויהווה חלק מתפאורה יפהפיה בחדר המושלם.

הזכוכיות אשר ישולבו במקלחונים המעוצבים תהיינה שקופות או חלביות, חרוטות או צרובות בשלל דוגמאות, והכל על פי טעמו האישי והעדפותיו של הלקוח. ניתן גם לשלב זכוכיות צבעוניות בפריטים הדקורטיביים.

בין מגוון הפריטים אשר עשויים להתאים לחדרי האמבטיה השונים, גם מקלחון פינתי מרובע עם דלתות אקורדיון, דלתות נפתחות עשויות זכוכית מחוסמת, דלתות פלסטיק מעוצבות, ועוד. ניתן לרכוש גם מקלחון פינתי ללא פרופילים, אשר ייקבע על גבי קיר אחד בלבד, ויצוייד בדלת דקורטיבית על פי טעמכם, אשר נפתחת כלפי חוץ.

חובבי הכלים הסניטריים המשולבים אשר חוסכים במקום, ימצאו גם אמבטיון בעיצובים מרהיבים. פריט זה משלב בין האמבטיה הרגילה לבין מקלחון יעיל ונוח, כאשר בקיר שמעל האמבטיה ניתן למקם את ברז הדוש. האמבטיה עצמה נסגרת באמצעות דלתות פלסטיק או זכוכית איכותית במידות סטנדרטיות או בהתאמה אישית. בדרך זו מנוצל החלל לשתי מטרות ודיירי הבית יכולים להתקלח באמבטיון בזריזות ובנוחיות, ומאידך לנוח ולהתרגע באמבטיה מהבילה ומפנקת לאחר יום ארוך, או להניח לילדים להשתכשך בה כרצונם.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il