מאמרים - ארונות אמבטיה הדפסה מאתר מאמרים

ארונות אמבטיה

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

ארונות אמבטיה משלבים בין מתן פתרונות אחסון, למראה דקורטיבי אשר עשוי לשדרג את החדר כולו. תכנון נכון של רהיטים פונקציונאליים אלה, מאפשר ניצול יעיל של פינות נסתרות אשר לא נוצלו עד כה, באמצעות פתרונות דקורטיביים ומתוחכמים כמו ארונות עליונים צרים אשר משלבים בתוכם תאורה נסתרת, ארונות מרחפים אשר עשויים להקנות לחדר הרחצה מראה מרווח יותר, מגירות כביסה נשלפות ועוד.

תכנון נכון ומחושב של ארונות אמבטיה יעניק לכם יתרונות בכל הנוגע לשימוש היומיומי בחדר זה. הארונות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הם ארונות מחומרי עץ אשר עמידים במים, ומתאימים לחלל רטוב זה. העצים המתאימים הם עץ אגוז או עץ טיק והם מבורכים גם במראה יפהפה, כפרי וחם. ניתן להוסיף לארונות דלתות עשויות זכוכית, או דלתות מעץ אשר ישולבו בידיות פרזול יפהפיות. ארונות אמבטיה נוספים יכולים להיות עשויים משיש, זכוכית אטומה או שקופה, פלסטיק או נירוסטה, ציפו עץ או פורמאיקה.

מרבית הארונות ניצבים על גבי רגליים בכדי למנוע מגע ישיר עם הרצפה הרטובה, או מרחפים ותלויים מעל הרצפה. בניגוד לחומרי העץ אשר משתלבים בסביבה באופן הרמוני ללא כל בעיה, הרי שבמקרה של חומרים אחרים חשוב להתאים את צבע הארונות הנבחרים, למראה הכללי של החדר.
הטרנדים העולמיים בתחום חדרי האמבטיה בשנים האחרונות, כולל ארונות מינימליסטיים בסגנון יפני מדוקדק, וארונות מודרניים בסגנון תעשייתי אשר מיוצרים ממתכות קרות כמו נירוסטה. לצד אלה אפשר למצוא ארונות מעץ מלא עם פיתוחים בסגנון המזרח הרחוק, או ארונות צבעוניים במראה דרמטי כמו בורדו ושחור, או במראה צעיר ורענן.

סגנונות העיצוב של ארונות האמבטיה רבים ומעניינים, כאשר ניתן לרכוש את הפריטים בחנויות המתמחות, או להזמינם על פי מידות אישיות ובעיצובים אישיים, אצל המעצבים השונים.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף, דקים, לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il