מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

בריקים הינם לבנים יפהפיות לחיפוי קירות, והם כוללים גם לבנים מפירוקים, בייבוא מיוחד מארצות שונות. הבריקים מיועדים לצורך בנייה וחיפוי ייחודי ואיכותי במבנים השונים, ובשנים האחרונות הם נחשבים אטרקטיביים במיוחד.

את האבנים הישנות מפרקים בעלי המקצוע בארצות רחוקות, בהן שימשו טירות ישנות ומבנים עתיקים ומיוחדים, והן מעניקות יופי רב לכל חלל. בריקים מיוצרים גם באופן עצמאי כאשר לאבן הבנויה והמושקעת מוענק מגע רטרו, או נגיעה מודרנית, אשר יוכלו לקלוע לטעמם של כלל הלקוחות.
בריקים מעניקים אווירה קסומה ואטרקטיבית במיוחד והם מבוקשים בבתים פרטיים, במשרדים, בבתי קפה, מסעדות ובתי מלון. יש הנוהגים לעצב באמצעות בריקים גם את החצר הפרטית ולהעניק לגינת הנוי מראה הרמוני ויפהפה, בסגנון מודרני או בסגנון רטרו מיוחד. עיצוב בבריקים מתאים במיוחד לבנייה וחיפוי של קירות, קשתות וחיפוי עמודים, בניית מטבחים נוסטלגיים בעיצובים מהממים, קמינים יפהפיים, בניית תנורים מאסיביים ובהם הטאבון המבוקש, ועוד.

ייבוא בריקים מפירוקים מארצות שונות בחו"ל כולל בחירה קפדנית של כל לבנה אשר פורקה ממבנה עתיק, ובחינת הטקסטורה והגוון הייחודי שלה, אשר יוכלו להצביע על האווירה אשר ביכולתה להעניק, לצורכי החיפוי והבנייה. במהלך בחירת האבנים הן נחלקות למספר קבוצות בכדי להתאימן זו לזו בעובי ובגודל הנחוץ, כך שייצרו יחדיו את המידות הנדרשות לבנייה בחלל המיועד להן, וייצרו אוירה ההרמונית ומושלמת.

חברות אשר מתמחות בייבוא ושיווק של בריקים מפירוקים, נוהגות לנקות את האבנים הישנות ביסודיות ובמקצועיות, כאשר הלקוח יכול לבחון בקפידה את הלבנים הייחודיות ולהתאימן לכל חלל ייעודי בבית או בעסק. בנוסף מיוצרות במפעלים המיוחדים אבנים חדשות אשר זוכות לתהליכים שונים של יישון, במראה עתיק, רומנטי ומיוחד. ניתן לחפות את הקירות גם באמצעות אבנים בסגנון מודרני, אשר משוייפות למשעי ומסותתות באופנים מדוייקים, במראה נקי, חדשני ומעוצב.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף, דקים, לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il