מאמרים - סדרת הדרכות וידאו בנושא חוקים אוניברסלים של הצלחה: בטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי הדפסה מאתר מאמרים

סדרת הדרכות וידאו בנושא חוקים אוניברסלים של הצלחה: בטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי

נכתב על ידי איריס שביט

[ הדפסת המאמר ]


סדרת הדרכות וידאו בנושא "חוקים אוניברסלים של הצלחה": בטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי


כולם יודעים שהצלחה היא לא מושג מוחלט. ההצלחה היא יחסית. יש שאומרים שהצלחה היא בכלל לא מטרה אלא דווקא הדרך שבה אנו הולכים ואותה אנו חוקרים ודרכה אנו מתפתחים ומגיעים לאן שאנו חולמים להגיע. איך אתם מגדירים הצלחה? 


סדרת ההדרכות שאעלה בשבועות הקרובים דנה בנושא הזה, ומנסה להעביר לכם מעט מהידע האישי שלי, המבוסס על התנסות, חוויות ותהליכי לימוד של שנים רבות. 


חוקים אוניברסלים של הצלחה משמעותם חוקים שאין עליהם עוררין. שהם ברורים, מוכרים, ידועים, ובלעדיהם קשה מאד להתנהל. ובכל זאת יש סיבות מספיק טובות לדון בהם, לחקור אותם ולבחון כיצד ניתן לאמץ את אותם חוקי יקום ולרתום אותם להצלחה האישית של כל אחד ואחת מאיתנו.


אני מזמינה אתכם ללחוץ כאן כדי לצפות בוידאו ההדרכה הראשון בסדרה, העוסק בנושא בטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי. בלעדיהם קשה מאד להצליח בחיים, ולכן לפעמים עלינו ללמוד כיצד אנו יכולים למצוא או אפילו להמציא אותם אצלנו.


לחצו כאן כדי לצפות בוידאו בנושא חוקים אוניברסלים של הצלחה: בטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי.


אני מקווה שתיהנו ותקבלו ערך מהוידאו, ואולי אפילו תלמדו משהו חדש.


איריס שביט


אודות הכותב:

איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה. www.aloe-forever.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il