מאמרים - עבודה בחול זה רק בעבודה בדרום אפריקה הדפסה מאתר מאמרים

עבודה בחול זה רק בעבודה בדרום אפריקה

נכתב על ידי גלעד ויק

[ הדפסת המאמר ]

עבודה בחו"ל- דרום אפריקה:


 אז אחרי שהתשלטנו על אמריקה, אוסטרליה ואירופה הגיע הזמן שרגלנו תדרוך ביבשת השחורה הלוא היא אפריקה. עבודה בדרום אפריקה היא למעשה הטרנד החם הבא בכל הקשור לבחירת יעדים לעבודה. אחרי המונדיאל האחרון זכתה דרום אפריקה לביקור של מליוני תיירים בכל שנה שהבינו שמדובר במדינה מלאת אוצרות. אז בהתלחה חשבנו שמדובר בעיקר באוצרות טבע עד שפתחנו את העיניים ונדהמנו לגלות שמדובר במדינה של עשירים, פשוט ככה, אנשים מפוצצים בכסף שגם להם מגיע קצת שנדחוף להם מוצר או שניים לשקית. עבודה בחו"ל בדרום אפריקה הדרך הקלה אל עבר המטרה.


עבודה בחו"ל- קצת על עבודה דרום אפריקה:


דרום אפריקה אחת המדינות הגדולות ביותר ביבשת אפריקה, עם עבר רצוף במכאובים, והיסטוריה לא קלה בכלל, הפכה המדינה הזו משנות האפרטהייד למדינה מערבית באופיה שעבודה בחו"ל בה היא כבר לא מילה גסה. בניגוד לשאר המדינות באירופה ואמריקה שוק העבודה בדרום אפריקה הוא בתולי לחלוטין ובעל פוטנציאל התפתחות וגידלה עצום.


בדרום אמריקה תוכלו למצוא לקוחות נלהבים שמוצרי קוסמטיקה אותם תמכרו זוכים להאדה ותשומת לב רבה מצידם, כיוון שטרם נחשפו למוצרים אלה.


גם תיירים וגם מקומיים פוקדים בהמוניהם את הקניונים המטריפים ביוהרנסורג וקייפטאון הערים העשירות יותר במדינה.


אל דאגה עבודה בדרום אפריקה מתנהלת בשפה האנגלית אין צרוך ללמוד ריקודי שבט כאלה ואחרים על מנת לתקשר עם המקומיים.


עבודה בחו"ל- חברת "אפריקנס ספא":


חברת אפריקנס ספא היא החברה הראשונה שרגלה דרכה בדרום אפריקה בכל הקשור לעבודה בחו"ל לישראלים צעירים. חברת אפריקנס ספא החלה דרכה בתחום העגלות בעבודה בחו"ל בארה"ב, לאחר שמונה שנים של עבודה גדושה ומוצלחת בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות החלטנו שהמוצר מתחיל להיות חרוש ונדוש ויש צורך לרענון גם לנו וגם לעובדים שהגיעו לעבודה בחו"ל דרכנו. גם אנחנו כמו כל גבר ממוצע בהינו במונדיאל והתחלנו לראות מבעד למסך הרבה יותר מכדור שרצים אחריו 11 איש והפוטנציאל הכלכלי לעבודה בדרום אפריקה הורגש בכל עבר. אחרי טיול וסריקה של האזור במשך שלושה חודשים, העגלה הראשונה שלנו נפתחה בגאווה.


ראשית חשוב לציין שהעבודה בדרום אפריקה לא מתבצעת בעגלות כמו שיש בכל העוךם אלה בקיוסקים מפוארים, למעשה חנויות קטנות באמצע הקניון שתואמות את צו האופנה של אנשי יוהנסבורג העשירים.


ובכן מאז הכל כבר היסטוריה, אנחנו הגענו לעבודה בחו"ל בדרום אפריקה פני שנתיים וכעת עם 10 עגלות ברחבי המדינה אנחנו כאן כדאי להישאר.


עבודה בחו"ל- התנאים המפנקים של "אפריקנס ספא":


כיוון שאנו החברה הראשונה בתחום העבודה בדרום אפריקה אנו המייבאים הבלעדיים של מוצרי ים המלח לשאר החברות שנפתחו אחרינו ברחבי המדינה, פריבלגיה זו מקנה לנו את האפשרות לקנות את המוצרים שלנו ביותר זול ולפנק את המוכרים שלנו באחוזים יותר גבוהים בין 30% ל-40% מהאפס לא כולל בונוסים ויעדים אישיים לכל מוכר!!!!


זה לא סוד שדרום ארפיקה היא מדינה שכגדול העושר כך גם גודל הפשיעה ולכן חשוב מאד להגיע לעבודות בדרום אפריקה באזור הבטוחים ביותר. הדירות שלנו מפנקות, עם בריכה, ג'קוזי וכל דבר שרק צריך בדירה והיא מגודרת טוב טוב על מנת לשמור על בטוחונם של העובדים שלנו. 


 

אודות הכותב:

פנאן גוב החברה המובילה לעבודות בחול, כל מה שרציתם לדעת על עבודה בחול

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il