מאמרים - קוסמטיקאית | ציפורניים - כרטיס הביקור שלך כשאת מושיטה את היד הדפסה מאתר מאמרים

קוסמטיקאית | ציפורניים - כרטיס הביקור שלך כשאת מושיטה את היד

נכתב על ידי יוני ב

[ הדפסת המאמר ]

 


 קוסמטיקאית – ציפורניים –  "כרטיס הביקור" כשאת מושיטה את היד!


במודע ובתת מודע שלנו אנו נתפסים בעיני הסובבים כשאנו מושיטים את היד לעברם. המראה של צמד הידיים החביבות בהחלט משפיע על האופן שהסביבה מסתכלת עליך. גם אם את לא קוסמטיקאית  מוסמכת, נסי לשפוט כשיד חביבה תושט לעברך ובטווח הראיה הקרוב אליך, תבחיני מיד בציפורניים כסוסות, רקמות עור מתות או פצועות ולפעמים גם מזוהמות. למרות חביבותה של אותה אישה או נערה אני בטוחה שקצת טעם מר יישאר לך מזה.


לעומת הושטת יד בעלת ציפורניים מטופחות ומקושטות להפליא, בוודאי תעורר בך התרגשות רבה. כמו שטענתי קודם, ציפורניים הם כרטיס הביקור של, כשאת מושיטה את ידך. אבל מי שלא התברכה בציפורניים בריאות ויפות, אל דאגה! קוסמטיקאית  מקצועית תדאג למראה החדש שלך.


התשובה לכך היא ציפורניים מלאכותיות. קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה תעצב לך בפעולה מיומנת ומנוסה ציפורניים יפהפיות אשר תיבנינה על גבי הציפורניים האמיתיות שלך ובכך חיוך שובה לב יחזור לפנייך, כשידיך יחזרו לשבות את הסובבים בקסמיך. התהליך הזה נקרא בשמו הידוע מניקור.


בניית ציפורניים הינה תהליך של הארכה, טיפוח, קישוט ועיצוב הציפורן המלאכותית. אבל בזאת לא תמה המלאכה, גם כפות רגליך מתחננות לתשומת לב.


פדיקור – תהליך טיפול קוסמטי בכפות רגליך. הוא מאד מזכיר את טיפול המניקור, אבל ההבדלים ביניהם נובעים מהשוני בין כפות וציפורני הידיים לרגליים. קוסמטיקאית מודעת לשוני הזה מכיוון שכפות רגליך נושאות את משקל גופך, מתחככות בנעליך ומזיעות מריח הגרביים יום שלם. העובדה שהן אינן נראות לעין, יוצרות הזנחה גדולה יותר.


שני הבדלים בהם קוסמטיקאית  מתמודדת, פדיקור קוסמטי ולבין פדיקור רפואי. פדיקור קוסמטי מטפל בטיפוח האסתטי של הציפורן וכפות רגליך. לעומת פדיקור רפואי נוגע בבעיות עמוקות יותר, כגון ציפורן חודרנית, יבלות, פטריות הדורש מיומנות עבודה גבוהה.


השקיעי בציפורנייך, איבר חשוב בגופך!


 


 

אודות הכותב:

נכתב ע"י אמיר חי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il