מאמרים - אין קיצורי דרך בהכרויות הדפסה מאתר מאמרים

אין קיצורי דרך בהכרויות

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

אודסה שבאוקראינה וכן הערים הסמוכות אליה היו מאז ומתמיד יעד עיקרי להכרות ואכן מכל קצוות העולם מגיעים גברים פנויים כדי להכיר את הבחורות הנחשבות ליפות בעולם.

עם ביטול הוויזות לאוקראינה גברים ישראלים רבים כבר מתכננים את הנסיעה הבאה שלהם לאוקראינה, בוחרים להגיע בגפם או עם חבר ולנסות להכיר בחורות בעצמם, למה לשלם למשרד הכרויות אם אפשר לחסוך!

יעד לנסיעה.
היעד העיקרי יהיה כמובן אודסה הקרובה אלינו.

מה מצפה לגבר הישראלי עם נחיתתו באודסה?
יחס לא אוהד ושאלות מיותרות לאן ולמה, למרכז העיר אין תחבורה כך שצריך להגיע למרכז העיר במחיר מופקע.

עם הנחיתה באודסה אפשר כבר לראות ולהתפעל מהיופי של הבחורות המקומיות, לאן שלא תפנה הן שם, לבושות בצו האופנה האחרונה ונראות כמו שיצאו ממסלול הדוגמנות.

שהייה ומגורים.
בתי המלון במקום לא ערוכים עדיין לקלוט כמות גבוה של תיירים ועל התייר הישראלי להבין שמה שמותר באירופה יכול להסתיים במעצר באוקראינה לכן צריך להתנהג בנימוס ולא להתפרע.

יעדים להכרויות.
גברים המפנטזים להכיר בחורות לקשר רציני יגלו מהר מאוד שהדבר קשה עד לבלתי אפשרי, באוקראינה של היום אפשר רק להתפעל מהיופי של הנשים אך כמעט בלתי אפשרי להכיר אותן כיוון שהן פשוט לא מעוניינות להתחתן עם גברים זרים ולעזוב את אוקראינה.

כמובן שאפשר להכיר בחורות במועדונים שונים או לנסות להתחיל עם בחורות בבתי קפה או ברחוב אך שום קשר רציני לא יתפתח למעט אכזבה וביזבוז כספים.

גברים שיבחרו להגיע למשרדי הכרויות מקומיים יגלו שבניגוד לעבר תעשיית ההכרויות שינתה את עורה בעשור האחרון ועוסקת רק בפגישות סרק ולא בהכרות למטרה רצינית, 50 דולר בממוצע לפגישה פלוס מסעדה או בית קפה וכך הלאה עד לפגישה הבאה עד שנגמר הכסף.

משרדי ההכרויות באוקראינה וגם ברוסיה גילו מזמן שאפשר להתפרנס היטב מאירגון פגישות לגברים זרים ואין להם כל אינטרס להתעסק בחתונות ולהפסיד בחורות המספקות להם הכנסות, הבחורות מצידן משתפות פעולה ונהנות ממשכורת נאה וגם נהנות מיציאות ובילויים על חשבון הגברים.

גם בערים הקטנות הבינו את פוטנציאל הרווח מהכרויות והיום אין להם כל אינטרס להתעסק בנישואין אם אפשר להתפרנס ולהתעשר רק מפגישות.

המסקנה.
הבחורות במשרדים אלה לא מעוניינות להכיר גבר זר ובטח לא לעזוב את ארצן, נקודה.

למרות שאין הנחתום מעיד על עיסתו, המשרד שלנו הכרויות כלות מאוקראינה אולי האחרון מבין משרדי ההכרויות באוקראינה שנשאר בתחום הנישואין עם מאגר הבחורות המבוסס על קשר אישי.

בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il