מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

בא לי הופעה של ביטלס!..של ביורק!..של R&B!..שיהיה מצחיק, שלא יהיה משעמם! שיהיה חדש, שלא יהיה ארוך ופטתי ו... הגזמתי,מה? לא מזיק לחלום? אני לא חולם, אני רציני לגמרי!


כי מ - 27.04  עד - 29.04 אני הולך לראות את  The Swingle singers מופיעים בארץ!!!!!


והם מביאים איתם את כל מה שאני רוצה ואוהב במוסיקה!


הרכב ה א-קאלפה הווירטואוזי והנפלא אשר מורכב משמונה זמרים וזמרות (הוקם ב 1962 בפריז על ידי וורד סווינגל שכיום מיושב בלונדון) נחשב לטוב ביותר מסוגו.


עם התפתחות המוסיקה בשנים מאז הקמתה, דאגה הלהקה לא לאבד מהרלוונטיות שלה, ומלבד עיבודים קוליים לבאך,הנדל,מוצארט,שופין, הוסיפה לרזומה שלה גם את פיאצולה,אלבינוני,הנרי מנצ'יני, ביטלס, שירים עממיים מכל העולם, סיימון וגרפונקל,ביורק,ג'וני מיטשל ועוד רבים וטובים.


למעשה כמה יצירות מופת מעת ההרכב כגון עיבודים ג'אזיים לבאך זיכו אותם בפרסי הגראמי ובתהילה עולמית.


אם אצלנו הטובים הולכים לטייס, אז The Swingle singers ללא ספק היא טייסת מובחרת.


כל מי שרוצה להתקבל ללהקה חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים של חברי הלהקה, מבחינת טכניקת שירה, אילתור, ונסיעות בלתי פוסקות מסביב לעולם. ללהקה סדר הופעות סגור עד 2013.


גם אם לא שמעתם על הלהקה עד היום, בטוח שמעתם את הביצועים שלהם לשירים שמככבים במצעד הפיזמונים בארה"ב ובריטניה כגון הביצוע ההיפ-הופי לשיר - Eleanor Rigby"" של הביטלס.


ההרכב תרם גם את חלקו ביצירת פסי הקול לסדרות המפורסמות בעולם כגון:


-Miami Vice מיאמי-מחלק מוסר 


-Sex and the City סקס והעיר הגדולה


לסדרה המופלאה GLEE ועוד...


 The Swingle singers יגיעו לשלוש הופעות בלבד בשלוש ערים מרכזיות בארץ (ירושלים,חיפה ותל אביב) בין התאריכים 27.04 – 29.04 ותמשיך לסבב הופעות עולמי שכרגע בעיצומו.


חשוב להדגיש שלעומת הרכבים או מוסיקאים אחרים בסדר גודל שכזה שמסתייגים להגיע להופעות בארץ,


 The Swingle singers  לא מתעסקים בפוליטיקה ומקפידים כמעט באופן קבוע להכניס את ישראל למסע ההופעות שלהם.


עצם הגעתו של הרכב בסדר גודל כזה לארץ הופך אותנו ליחידי   סגולה שהתמזל מזלם להיווכח בכישרונו וליהנות ממופע השוזר בתוכו איכות מקצועית וחוויה אומנותית ממגוון רחב של סגנונות מוסיקה שונים.


אההה ושכחתי לספר שגם לנו היה חלק בהרכב המופלא הזה:


זמרת ישראלית – כנרת ארז הייתה שותפה להרכב הלהקה מ2003 עד 2007, יש גם שיתוף פעולה בין הלהקה לאיש ה BEATBOX הישראלי-אנגלי – שלמה. חלק משיתוף הפעולה הזה הוליד פרוייקט משותף בין חברי הלהקה לשלמה שנקרא BEATBOX CHOIR .


אז מה אתם אומרים נתראה בהופעה?! :) כי אני בטוח אהיה שם!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il