מאמרים - סידור הבית - סידורים הכרחיים הדפסה מאתר מאמרים

סידור הבית - סידורים הכרחיים

נכתב על ידי שלמה רז

[ הדפסת המאמר ]


סידורים הכרחיים


 


ארגון נכון הוא התנאי הראשון לכל יצירה. אפילו אלוהים עשה קודם כל סדר בתוהו ובוהו.


חברת 'סידורים' נושאת את בשורת הסדר והארגון עבור עסקים ואנשים פרטיים.


באמצעות שיטה ייחודית שפיתחה, מציעה החברה מגוון רחב של שירותים ופתרונות, שמשדרגים את סביבות העבודה והמגורים וחוסכים הרבה הרבה זמן (שלא לדבר על כסף)


 


סידור הבית - סדר הוא לא רק מפתח לאיכות חיים, זהו תנאי להצלחה ולשגשוג בכל תחומי החיים. 


במישור הפרטי יש מי שנולד עם חוש סדר ויש מי שזקוק לעזרה, במישור הארגוני – אין עסק שלא זקוק להבניה שיטתית של סדר וארגון, שתאפשר פעילות יעילה ורווחית ותמנע בזבוז והפסדים.


חברת 'סידורים' מציעה את עזרתה בעשיית סדר בבית, בעסק במעברי משרדים ומגורים. 'סידורים' מתאימה לכל לקוח תוכנית ושירותים בהתאם לצרכיו ולתקציבו. הדגש הוא על סידור חכם ויצירת תשתית שניתן לשמר אותה באופן קבוע, ללא כל קושי.בבסיס כל עסק


'סידורים' הינה חלוצה בהבאת בשורת הסדר לעסקים. השירותים והמוצרים הייחודים, אשר פיתחה, מאפשרים את הצבת הסדר בבסיס העסק, על מנת ליצור גדילה והתפתחות מתמשכת. באמצעות השיטה הבלעדית שפיתחה 'סידורים' - שיטת Management -  מוצעים כלים ומיומנויות לשמירה על הסדר, על בסיס ארגון ראשוני, המותאם במדויק לצרכי כל עסק. השיטה מאפשרת הטמעת כללים פשוטים, ברורים ובהירים בקרב העובדים, על מנת לשמר את הסדר והארגון שנקבעו, בהקפדה ולאורך זמן.


שירותי 'מחלקת עסקים' כוללים בין היתר: סידור, ארגון ותכנון סביבת העבודה, שרותי מזכירות בהתאם לצורכי העסק, מיון וארגון ניירת, התאמת פתרונות תיוק ואחסון מתקדמים, הדרכה והקניית השיטה לבעל העסק ולעובדים.


 


מעברים


שירות חשוב נוסף לעסקים הוא ניהול מעבר משרדים. 'סידורים' מנצחת על המעבר במהירות וביעילות וחוסכת מהעסק שעות עבודה יקרות של התארגנות מחודשת. שירות המעבר אף מוצע ללקוחות פרטיים וכולל מיון חפצים, הובלה ואריזה מקצועית. סידור תכולת החפצים בבית החדש נעשה מתוך ראיה מרחבית ובאמצעות מציאת פתרונות סידור ואחסון יצירתיים וייחודיים.שירותים נוספים


בסל השירותים הרחב של 'סידורים' שירותים רבים נוספים כמו: מעבר וליווי לדיור מוגן, יעוץ והום-סטיילינג- לאבזור הבית והעסק, סידורים 365 - מנוי לתחזוקה שוטפת, FixMix - תכנון מוקדם למטבחים וארונות, סדר במתנה - מתאים במיוחד כמתנה ליולדת.


בנוסף מספקת 'סידורים' שירותים במקרים חריגים ורגישים כמו: התאמת הבית לנכים ולמוגבלים, סידור הבית או העסק לאחר פריצה או שריפה ופינוי תכולת בית של נפטרים. כל זה נעשה ברגישות רבה, הקשבה וגילוי אמפתיה.בראש הסדר


בראש החברה עומדת שרית גושן- פנטי, לשעבר שותפה בחברת 'הכל במקום', שהקימה את 'סידורים' על מנת להרחיב את סל השירותים למגוון קהלי יעד, לצד פיתוח תוכנית ייחודית ובלעדית.


חזון החברה מושתת על המוטו שלה, שסדר אפשר לעשות רק עם יחסי אנוש מעולים, תודעת שירות גבוהה, ומעל הכל – הבנה עמוקה של נפש האדם וצרכיו.


 

אודות הכותב:

 


מעבר דירה - לעבור דירה ללא בעיות.


 


סידור הבית - עצות לארגון וסידור הבית.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il