מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

איך לשפר את הריכוז וללמוד טוב יותר


תלמידים רבים מתקשים להתרכז בזמן הלימודים. היכולת להתרכז בזמן הלמידה בכיתה היא האפקטיבית ביותר ללמידה טובהלהלן 10 הצעות לשיפור הריכוז 


לימוד במקום שקט, ללא הסחות דעת והפרעות. יש ליצור חלל המיועד אך ורק ללימודתכנון יעיל שלפניו תבדוק כמה זמן תיקח כל משימה ומשימה ולפי זה לערוך חלוקת זמנים. לזהות  מה הזמן הטוב ביותר שלך ללמידה. יש אנשים שמוקדם בבוקר, אחרים בשעת לילה מאוחרת. כל אחד יודע  מה עובד הכי טוב בשבילו. ודא שאתה לא עייף ו / או רעב בעת הלמידה. אחרת, לא יהיה לך את האנרגיה שאתה צריך להתרכז. כמו כן, לשמור על הכושר הגופני שלך -חשובאל תנסה לעשות שתי משימות באותו הזמן. אתה לא תוכל להתרכז התמקדות בדבר אחד בלבד,חלוקת  משימות גדולות לתוך סדרה של משימות קטנות יותר, כך אתה יכול להשלים אחד בכל פעם. אם אתה מנסה להשלים משימה גדולה בבת אחת, ייתכן ותרגיש לחץ ולא תוכל  לשמור על הריכוז שלך. 


להירגע. קשה להתרכז שמתוחים. חשוב להירגע כאשר עובדים על משימה הדורשת ריכוז. מדיטציה יכולה לסייע לתלמידים רבים.לנקות את הראש שלך ממחשבות מדאיגות. שלווה נפשית חשובה לריכוז. אתה יכול להיות  מוסח על ידי מחשבות משלך.להתעניין במה שאתה לומד. נסו להתייחס למה שאתה לומד הפוך אותו למשמעותי ככל האפשר. זה יכול להניע את עצמך להתרכז.


 

אודות הכותב:

לילך ציפורי-קל להצליח יותר-מורה פרטית לבניית כישורי חיים www.lilachteach.com lilachteach.blogspot.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il