מאמרים - הזמנת חברה מאוקראינה לארץ הדפסה מאתר מאמרים

הזמנת חברה מאוקראינה לארץ

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

ביטול הוויזות ביננו לבין אוקראינה גורם לגברים ישראליים לחשוב שהינה אפשר להכיר בחורה באינטרנט ולהזמין אותה לארץ לביקור בקלות, אך ההיפך הוא הנכון.

בחורה שתחליט להגיע לארץ בגפה וללא יעד מוגדר תעוכב בנמל התעופה ותוחזר לארצה, חשוב לדעת שכל הגעה לארץ צריכה להיות מגובה במסמכים מתאימים ויכולת כספית להשאר בארץ אלא אם מדובר בקבוצה מאורגנת או בחבילת תיור עם שהייה בבית מלון לתקופה המצויינת בכרטיס הטיסה.

הכרות דרך אינטרנט עדיין לא סיבה מוצדקת להגעת בחורה לארץ, במידה והיא בקשר עם גבר ישראלי יבדקו את מהות הקשר ואת זהות הגבר, במידה ומדובר בבחורה צעירה יתכן ותעוכב ואף תוחזר לארצה.

תיירים המגיעים לארץ יקבלו וויזת כניסה לתקופה של 3 חודשים אך בשלב זה נבדקים בקפידה כל הנכנסים לארץ ונשאלים למטרת בואם.

ביטול הוויזה נועד לייצר תיירות לארץ וכן לביקורי משפחות ללא בירוקרטיה מיותרת אך לבטח רבים ינסו מצב זה להגעה לארץ למטרות שונות ומשונות.

הנסיון עם רוסיה מוכיח שאכן גבר זרם התיירים לארץ והשאיפה עם אוקראינה היא להגביר את התיירות ההדדית בין המדינות, הישראליים הטסים לאוקראינה רובם למטרת הכרויות זוכים לשאלות מיותרות וכבר ידוע על מקרים שעיכבו גברים ישראלים שעות ארוכות אך בסופו של יום אושרה כניסתם כך שעדיין לא הכל חלק.

הגברים הנכנסים לאוקראינה אינם צריכים להציג שוברי שהות בבתי מלון אך בהחלט נשאלים כמה כסף באמתחתם ואף מתבקשים להראות, נשים המגיעות לארץ לעומת זאת יצטרכו להראות ולהוכיח שהות מאורגנת בבית מלון וכן סכום כסף סביר לממון השהות בארץ כפי שנכתב במספר מאמרים בנושא.

במידה ומדובר בביקור משפחתי יצטרכו לתת פרטים כולל מספרי טלפון ומי ממתין להן בשדה התעופה.

מאז ביטול הוויזות לאוקראינה גבר זרם הגברים המתקשרים לדעת איך אפשר לוותר על הנסיעה לאוקראינה למטרת הכרות ולהזמין את הבחורות לביקור בארץ, הרעיון שישבו בבית והבחורות יגיעו אליהם קוסם כנראה להרבה גברים הישראליים.

בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il