מאמרים - לימודי עיצוב גרפי הדפסה מאתר מאמרים

לימודי עיצוב גרפי

נכתב על ידי יוני ב

[ הדפסת המאמר ]

 


לימודי עיצוב גרפי – הכלים – חלק ב'


Flash + Action Script


תוכנות הפלאש היא התוכנה הפופולארית בתחום האנימציה. התוכנה מכילה נגן ומשמשת ליצירת סרטוני פרסומת ואנימציות. כל יום שאתם נכנסים לדפי האתר אתם נתקלים יום, יום בפרסומות אגרסיביות עם פסי קול על באנרים בצידי האתר, מעל ומתחת. הם תוצר של עבודת פלאש שנעשתה.  תוכנה זו משמשת לא רק ליישומי אינטרנט, אלא גם למשחקים ואפליקציות ויזואליות אחרות.


בחלק זה לימודי עיצוב גרפי נותנים משקל לנושא לימודי זה בגלל הדרישה הרבה של דפדפני אינטרנט לתחום. התוכנה מבוססת על גרפיקת וקטורים, ניתן לצרף קבצי קול, להשתמש במצלמת אינטרנט ומיקרופון. תוכנת Action Script משמת שפה לפיתוח אפליקציות בפלאש. 


XHTML + HTML Dreamweaver


היכרות עם התוכנה הזאת כחלק מתחום לימודי עיצוב גרפי מטרתה לתת מושגי יסוד למעצב הבא במפגש עם דפי האינטרנט. מכיוון שאינו בונה אתרים, חשוב שיבין את השפה אשר תהיה בשפה משותפת עם בונה האתרים, ה Webmaster. היכרות עם שפות Html , CSS , . כיצד עובדים עם מלל, ייבוא תמונות ועוד.


תורת העיצוב


לימודי עיצוב גרפי לא פוסחים על החומר התיאורטי. בלימודי העיצוב עוברים על מושגי היסוד, קומפוזיציה, טיפוגראפיה  ועיקרי בניית לוגואים. תורת העיצוב מטרתה להקנות למעצב קווים מנחים עם כניסתו לעולם הרחב של העיצוב.


הבאה לדפוס


החלק החשוב הוא פרי היצירה שלנו. לימודי עיצוב גרפי נותנים גם דגש בנושא ההדפסה מכיוון שהדברים שיצרנו על גבי המחשב לא בהכרח יראו בהדפסה. נושא ההדפסה עובר על סוגי דפוס שונים, הפרדת הצבעים, הבנת סוגי הצבעים, סוגי ההדפסה, סוגי נייר וסוגי הקבצים לדפוס.


 


 


 

אודות הכותב:

נכתב ע"י אמיר חי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il