מאמרים - טיפול טבעי בבעיות קשב וריכוז ללא תופעות לוואי- הכיני את ילדך לקראת הדרך הבריאה הדפסה מאתר מאמרים

טיפול טבעי בבעיות קשב וריכוז ללא תופעות לוואי- הכיני את ילדך לקראת הדרך הבריאה

נכתב על ידי אייל חברוני

[ הדפסת המאמר ]

כשאנחנו חושבים על תרופה טבעית לטיפול ב-ADHD, אנחנו בדרך כלל חושבים כנראה של עשבי תיבול או כמה אלמנטים הומיאופתיות כמה שיכול להרגיע ילד היפראקטיבי וחסר מנוחה למטה. אבל זה רק חלק מהסיפור.

למעשה, תרופה טבעית לטיפול ב-ADHD אם זה באמת טבעי, יביא בחשבון גורמים בחשבון, כגון גורמים רגשיים, שינויים תזונתיים ושינויים באורח החיים האחרים. כאשר כל אלה רשאים לעבוד בסינרגיה, אז אנחנו יכולים לומר בבטחה כי האדם השלם הוא מטופל לבין תרופות הומיאופתיות רבות יעבוד ככה. הם פשוט מאפשרים את המוח ואת מערכת העצבים לעבוד על שיא היעילות שלהם. כלומר, ילד שיש לו כל סיכוי לעשות הרבה יותר טוב, כי העובדה שאין תופעות לוואי או סיכונים בריאותיים בכלל, אומר כי יש סיכוי טוב מאוד של הצלחה.

עכשיו לעומת זאת כל כך עם תרופות מרשם אשר מבוססות על אמפטמינים. אלו הם  המפורסם או לשמצה אך הם יעילים רק כי הם יכולים להקל על חלק מהתסמינים.הם יתעלמו מכל השאר וזו הסיבה שהם נחשבים כיום בדאגה קצת כפי שהם לפתור רק חלק אחד של הבעיה. זה המקום חלופות ADHD טבעי יכול ניקוד גבוה יותר ככל שהם נוקטים בגישה הוליסטית.

הנתון המדאיג ביותר הוא כי אין מחקרים ארוכי טווח על ההשפעות של מתילפנידאט (ריטלין) על המוח המתפתח של הילדים בטווח הארוך. ישנן עדיין שאלות פתוחות רבות גם על השימוש בתרופות אלה על ילדים עם ADHD.

במחקר קטן, שפורסם בעיתון הקנדי לפסיכיאטריה, תופעות הלוואי פסיכוטי אצל ילדים מסוימים נחקרו לאחר שהיו על תרופות אלו psychostimulant במשך שנה. היו דיווחים נדירים קצר של אפיזודות פסיכוטיות משושי חזותיים הזיות אחרים. אחרי התרופה הופסק, אלה לא נמשכות, למרבה המזל.

כפי שאמרתי לעיל תרופה טבעית כדוגמת ריכוזית לטיפול ב-ADHD יביא בחשבון שיקול תזונה, שינה, גורמים סביבתיים, וכמובן איך אנחנו ניגשים לבעיה של התנהגות שאינה הולמת. ילד ADHD יש מחסור של הכימיקל דופמין במוח שיחול הגמול שלו או שלה ואת המוטיבציה. בדרך כלל ילד יהיה פרס קצרה למדי / span מוטיבציה קשה לילד לראות תגמולים ארוכות טווח, כמו לקבל על בית הספר לקבל עבודה במילוי מאוחר יותר.

ילד ADHD צריך תגמול קבוע ותמריצים כך הפתיל הקצר שלו לתגמל הוא עקף את הזמן. זה המקום שבו התנהגות הילד שינוי ב-ADHD הוא כל כך חשוב יהיה מפתח תרופה כלשהי הטבעי ב-ADHD.גלולות לא יהיה אי פעם ללמד כגון מיומנויות, עמדות או התנהגויות כאלה.

עכשיו ראינו כי תרופה טבעית לטיפול ב-ADHD היא הרבה יותר מאשר למעשה בליעת גלולות כמה, למה לא לגלות קצת יותר לגלות כי זה סוג של טיפול הרבה יותר קל ליישם ממה שאתה חושב- זו העת לנסות גם את ריכוזית!

אודות הכותב:

טיפול בבעיות קשב וריכוז ללא תופעות לוואי


בית מרקחת מדי-לינק

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il