מאמרים - לימודי עיצוב גרפי הדפסה מאתר מאמרים

לימודי עיצוב גרפי

נכתב על ידי יוני ב

[ הדפסת המאמר ]

 


לתת את הלב והנשמה


כשמדובר בעיצוב גרפי זה בהחלט כך!


עיצוב נבנה מדמיון ודמיון נבנה מרגש. השקד במוח הוא המנצח על כל מערך הרגש שבלבנו ומשפיע על חלקים בגופנו בעיקר פעימות הלב.  כשאנו רואים  עיצוב של אם עם תמונת תינוק בשלט גדול, משהו מתרחש פתאום בגופנו. פעימות הלב נעשות מהר יותר ואנו מתחילים להתרגש, אולי אפילו לדמוע בהתאם למאורעות בחיינו.


מכאן שעיצוב גרפי הוא אמצעי להעברת רגש! אנו קיימים בעולם המחשבה. המעצב מעביר את רגשותיו דרך יצירתו ותפקידנו לקלוט אותה. כל אחד יפרש אותה בהתאם למאורעות חייו.


לימודי עיצוב גרפי כיום מהווים חלק חשוב ממערך קורסי המחשבים הקיימים בעולם ההיי טק.


הטכנולוגיה השתכללה וכיום כלי העבודה הפרוסים למעצב הם מחשב עם תוכנות עשירות ומגוונות. ביכולתן של התוכנות לתת למעצב לבטא את דמיונו בצורה הטובה ביותר.


 


כיצד הצרכנים מרגישים זאת? נאמר שאתם מעצבים מקצועיים  ובעל עסק גדול פונה אליכם ומשכיר את שירותכם. מכאן התפקיד המאתגר! להעביר את מה שיש לו בראש לתמונה. נאמר שהוא קבלן הרוצה להמחיש לדיירים פוטנציאלים כיצד יראה הקוטג' שהוא בונה וכיצד יראה הרחוב.


כאמור נדרש מהמעצב לבנות תמונה הממחישה את המציאות בצורה הכי קרוב ובכך לרגש את הלקוח הפוטנציאלי (במקרה הזה הלקוח הוא נשים ברוב המקרים).


 


אם ניכנס אל לימודי עיצוב גרפי , נושאי הלימוד נוגעים בתוכנות מקצועיות הטובות בעולם. תוכנות כמו פוטושופ, פלאש,  איליסטרייטור ואיידידיזיין ועוד הן חלק מן כלי העבודה של המעצב המתלמד, העובר תהליך ופיתוח הכשרה לעיצוב.


 


בראיה רחבה אנו פוגשים את עולם הגרפיקה בפרסומות, שלטי חוצות, אתרי אינטרנט, עיתונים, מגזינים, ספרים , טפסים וכמעט כל דבר אנו בו משתמשים.


 


לימודי עיצוב גרפי  יפתחו לכם כמה אפשרויות: עבודה כשכירים במשרדי פרסום מובילים, עבודה משולבת גם כשכירים וגם עבודות צדדיות או קריירה עצמאית.


 


­


 


 

אודות הכותב:

נכתב על ידי אמיר חי איש צוות סטודיו HD


  054-2170187

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il