מאמרים - מלונות בירושלים לעסקים הדפסה מאתר מאמרים

מלונות בירושלים לעסקים

נכתב על ידי דני גלעד

[ הדפסת המאמר ]


מלונות בירושלים מתאימים לעסקים ולגופים גדולים וקטנים כאחד. בין אם מדובר בקונגרס, כנס, ועדה, סמינר, יום עיון או טקס הוקרה, בית המלון יעזור ויעמיד את כל הכלים הקיימים עבור אירוע עיסקי מוצלח. ישנם מלונות בירושלים בהם אולמות גדולים המתאימים ללמעלה מאלף משתתפים בעוד חלקם של האולמות קטנים יותר ומתאימים לעד ארבעים. השאלה היא מהו הצורך של האירוע. ניתן ליצור כיתות קטנות או חדרי ישיבות לפי בקשה מראש.


אולמות אירועים


האולמות בכלל המלונות מעוצבים ברמה גבוה. מלונות בירושלים דואגים שיהיה בהם אבזור משוכלל וחדיש שיאפשר גישה לאינטרנט. בחלק מהמלונות ישנן מצלמות וידאו שמאפשרות שיחת וידאו עם מחשבים במקומות שונים בעולם. במקרה הצורך צוות המלון מעמיד לרשות האירוע טכנאי מחשבים שנותן מענה בכול נושא. אפשר לשלב גם ארוחות, שתיה וכיבוד קל. חלק בתי המלון מארחים באופן קבוע כנסים בינלאומיים של חברות ענק.


חדרי אירוח למשתתפים


כשמדובר באירוע חברה המתרחשים במשך יותר מיום אחד, כדאי לארח אותם במלונות בירושלים. אפשר להשיג מחירים מיוחדים לכלל העובדים ובכך לחסוך משמעותית בסידור הלינה. העסקים יכולים לבחור האם לארח גם את המשפחות של העובדים או רק את העובדים. כשמוסיפים ארוחות למשוואה המחיר יכול להיות יקר יותר. ברוב המקרים האוכל הוא על בסיס חדר האוכל של המלון. ניתן להכניס לאולמות אמנים, אורחים מיוחדים או תוספות שלא קיימות במלון. צוות הפקת האירועים נותן מענה בארגון האירוע והאירוח.


טרקלין עסקים


ברוב בתי המלון בירושלים ישנה קומה מיוחדת המתאימה לאנשי עסקים. המלונות בירושלים מארחים הרבה מבקרים המגיעים לירושלים או לארץ רק עבור פגישות עיסקיות או ביקורים חפוזים. במקרים אלה אותם אורחים נזקקים למחשבים ולחיבור לאינטרנט מהיר. בנוסף, בתי המלון מספקים גם שירותים משלימים כמו שירותי משרד, שליחת פקסים, טיפול מהיר יותר, כיבוד וגיהוץ, הזמנת מוניות, משלוחים ועוד. בטרקלין העסקים קיימת פינת כיבוד עם אוכל ושתיה וחדר ישיבות קטן בתיאום מראש.


אטרקציות סביב מלונות בירושלים


כנסים, קונגרסים ואירועי חברה הנמשכים מספר ימים משלבים לרוב סיורים וטיולים באתרים הרבים שבעיר. כדאי לארגן מראש אוטובוס או הסעות לעובדים ליעדים השונים. במידה ומסתמכים על נסיעה ברכבים פרטיים לעיתים קורה שחלק מאחרים וחלק הולכים לאיבוד. כשכולם הולכים יחד קל יותר להעביר את ההדרכה ונוצר גיבוש בין העמיתים. בעיית החניה בירושלים היא קשה וזו עוד סיבה לנסיעה באוטובוסים. כשמגיעים אורחים מכול, בדרך כלל המסלול הוא קבוע: ביקור בכותל המערבי, סיור בסמטאות העיר העתיקה, טיול בעיר דוד. את הקניות במלכה ובקניון 'ממילא' משאירים לסוף הטיול. כנס מהנה כולל את כל ההטבות האפשריות סביב או בתוך מלונות בירושלים


אודות הכותב:

נכתב על ידי דני גלעד מעצב אתרי אינטרנט . מאוד אוהב לנפוש בפאר של מלונות בירושלים. אטרקציות מהנות במיוחד ונופש ברמה הגבוהה. כמה איכותי ובלתי נשכח לצאת לחופשה מפנקת בבתי המלון בעיר העתיקה. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il