מאמרים - התחברות מחדש מאפשרת ריפוי אנרגטי ואיזון להשגת הפוטנציאל שלך הדפסה מאתר מאמרים

התחברות מחדש מאפשרת ריפוי אנרגטי ואיזון להשגת הפוטנציאל שלך

נכתב על ידי יעקב וליאת סמלסון

[ הדפסת המאמר ]

אם אתם רוצים באפשרותכם לשנות את החיים שלכם בכל הרמות, ברמה הפיזית, הנפשית, הרגשית או הרוחנית. באפשרותכם לתכנת את העבר שלכם, ההווה שלכם והעתיד שלכם לצורך חוויית ריפוי עמוקה. תוך שימוש באינטואיציה הייחודית של תדרי התחברות מחדש מאותרים שורשי האי נוחות וחוסר האיזון, אמונות הליבה התת הכרתיות, ונוצר שחרור מנטאלי וחופש רגשי.


בכל הבעיות והאתגרים  כגון כאב, דיכאון, חרדה, טראומה, התעללות מינית, התמכרויות, צער, ודפוסי התנהגות ניתן לטפל. גם במטענים הנפשיים והרגשיים שלכם מתקופת הילדות או ממערכות יחסים יכולים להשתחרר. בדרך כלל כבר לפגישת הריפוי הראשונה שלך תהיה השפעה ברמה עמוקה ותתקבל תחושה מחודשת של רווחה והעצמה.


לאחר 3 פגישות ריפוי בתדרי התחברות מחדש מומלץ לעבור תהליך התחברות מחדש אישי כאימון וייעוץ רוחני והכוונה, זהו תהליך בן 2 פגישות אשר זמין גם עבור אותם אנשים המבקשים להתחבר עם האמת הפנימית שלהם. אלו הבוחרים לעבור תהליך התחברות מחדש מעצימים את עצמם, מתמודדים טוב יותר עם בחירות בחייהם, ומנהלים מערכות יחסים בריאות יותר עם עצמם ועם הסביבה, משפרים את הקריירה שלהם, מגלים את הסינכרוניות בחיים וכיצד חוק המשיכה עליו מדברים כל כך הרבה בסרט ובספר "הסוד" מקבל משמעות מציאותית.


יחד עם זאת הדבר החשוב ביותר הינו כי מתקבלת הדרכה פנימית אישית אצל כל אחד ואחת כיצד להצליח במסע החיים האישי שלהם.


אלו העוברים את תהליך התחברות מחדש משיגים חירות רגשית, שמחה גדולה, הצלחה, רווחה בחיים, ומערכות יחסים בריאות ותקינות.


היבט חשוב נוסף של הריפוי בתדרי התחברות מחדש הוא היכולת למצוא את שורש הבעיה של חוסר איזון או אי – הנוחות בתוך הגוף שלהם. ומשחרר ומרפא פיזית, רגשית ורוחנית את האתגרים מהעבר או בהווה. כאשר המטרה היא לעזור ללקוח ליצור איזון ושקט נפשי ע"י  תדרי התחברות מחדש מצב המוביל לשחרור דפוסים ישנים של התנהגות לקויה, להתעלות מעל אמונות מגבילות, ו להיות בני אדם שמחים ובריאים.


זכרו, ניתן ל"תכנת" את העבר, ההווה, והעתיד לחוויית ריפוי עמוקה וכל זאת ללא שום צורך באין סוף מפגשי ריפוי, ללא שום סבל, ללא שום חפירה ומסע לנבכי התת מודע, ללא תהליכים ארוכים כואבים ויקרים. פשוט לאפשר לאינטליגנציה היקום לעשות בשבילכם את העבודה בדרך הנכונה ביותר עבורכם בשלב זה של חייכם.

אודות הכותב:

הכירו את ה"התחברות מחדש" – דרך הטיפול המהפכנית לטיפול ללא מגע.זוהי דרך טיפולית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות.זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו.דרך הטיפול הייחודית נחשפה ע"י ד"ר פרל (כירופרקט) – ולא ברור כיצד בדיוק היא פועלת ועובדת – אך ברור ומוכח שאכן מניבה תוצאות. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו – אנו מציעים הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו באמצעות 3 רבדים:להתחבר לגוף מחדש – להפטר מכאבים, מחלות, מוגבלויות פיזיות;להתחבר לנפש מחדש – לפתור בעיות זיכרון, פחדים, הפרעות, דיכאונות;להתחבר לחיים מחדש –  להתפתח, לממש עצמך, להשיג סיפוק בחיים, לזהות את הייעוד. מדובר בדרך טיפול חדשה, אחרת, טובה יותר - ובתהליך מהיר, קצר, יעיל וכדאי:3 פגישות, 1,000-1,500 ? בלבד! שזהו המחיר הנמוך ביותר לטיפול מלא, בעולם האלטרנטיבי של הרפואה המשלימה. אם אתם מוכנים להתחייב לעצמכם – אנו בטוחים בהצלחת התהליך. נסו ותיווכחו!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il