מאמרים - התחברות מחדש והמשחק המטורף Angry Birds הדפסה מאתר מאמרים

התחברות מחדש והמשחק המטורף Angry Birds

נכתב על ידי יעקב וליאת סמלסון

[ הדפסת המאמר ]

Angry Birds הינו המשחק הנמכר ביותר בעולם בשנת 2010 וסוחף אחריו מכורים בכל רחבי העולם, עד כדי כך שאפילו יוצרי הסידרה ארץ נהדרת הפיקו פרומו לעונה החדשה של ארץ נהדרת.


מה יש במשחק הזה שסוחף אחריו כה רבים, במשחק עצמו יש דמויות של ציפורים צבעוניות וחזירים ירוקים, החזירים גונבים את הביצים של הציפורים וכאן האקשן מתחיל, הציפורים מנסות בכל דרך אפשרית להחזיר אליהן את הביצים  באמצעות רוגטקה הם מעיפים את עצמם על קירות בטון וזכוכית, מנסים למחוץ את החזירים ולהחזיר את הביצים.


אז מה הקשר בין המשחק הזה להתחברות מחדש, התחברות מחדש הם תדרי ריפוי אשר פועלים במהירות ויעילות, מעצימים את כוח החיים, מפעילים את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, מציעים איזון, ריפוי והתפתחות, הם תופעה מוכחת מדעית אך ללא הסבר מדעי, והם פילוסופיה וגישה אחרת לחיים.


תדרי התחברות מחדש מהווים דרך פורצת דרך ומהפכנית לטיפול ללא מגע, זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו.


לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו – תדרי התחברות מחדש מציעים הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו באמצעות 3 רבדים:
להתחבר לגוף מחדש – להפטר מכאבים, מחלות, מוגבלויות פיזיות;
להתחבר לנפש מחדש – להפטר מפחדים, הפרעות, דיכאונות;
להתחבר לחיים מחדש –  להתפתח, לממש עצמך, להשיג סיפוק בחיים, לזהות את הייעוד.


יחד עם זאת אני מרגישה כשאני מדברת על תדרי התחברות מחדש, כשאני מספרת על התוצאות המדהימות לאנשים, אני מרגישה את הסקפטיות, אני מרגישה שעלי לשבור קירות של בטון וזכוכית כדי שאנשים יקשיבו והלב שלי צועק, בדיוק כמו הציפורים הללו שביציהם נגנבו, תקשיבו, פשוט תקשיבו תנו לעצמכם הזדמנות לחיות חיים בריאים יותר, חיים מאושרים יותר, חיים מלאים יותר.


הפרסומת של המשחה נגד התקרחות, מדברת על זה בצורה ברורה, אני סקפטי ונשאר סקפטי. בדיוק כמו אותו אחד שהגיע ואמר לי שהוא סקפטי ולא מאמין וכאשר החלים לאחר המפגש,  הדבר הראשון שעשה היה לברר מתי יש סמינר נוסף ומייד נרשם ללמודים.


הניסיון שלנו מראה שהספקנים הם המרוויחים הגדולים מהתחברות מחדש


תנו לעצמכם גם צ?אנס להכיר את התדרים המופלאים הללו, להתנסות ובדרך יתכן ותרוויחו משהו מופלא נוסף – ריפוי

אודות הכותב:

הכירו את ה"התחברות מחדש" – דרך הטיפול המהפכנית לטיפול ללא מגע.זוהי דרך טיפולית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות.זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו.דרך הטיפול הייחודית נחשפה ע"י ד"ר פרל (כירופרקט) – ולא ברור כיצד בדיוק היא פועלת ועובדת – אך ברור ומוכח שאכן מניבה תוצאות. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו – אנו מציעים הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו באמצעות 3 רבדים:להתחבר לגוף מחדש – להפטר מכאבים, מחלות, מוגבלויות פיזיות;להתחבר לנפש מחדש – לפתור בעיות זיכרון, פחדים, הפרעות, דיכאונות;להתחבר לחיים מחדש –  להתפתח, לממש עצמך, להשיג סיפוק בחיים, לזהות את הייעוד. מדובר בדרך טיפול חדשה, אחרת, טובה יותר - ובתהליך מהיר, קצר, יעיל וכדאי:3 פגישות, 1,000-1,500 ? בלבד! שזהו המחיר הנמוך ביותר לטיפול מלא, בעולם האלטרנטיבי של הרפואה המשלימה. אם אתם מוכנים להתחייב לעצמכם – אנו בטוחים בהצלחת התהליך. נסו ותיווכחו!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il