מאמרים - גרנוליט היא האבן האידיאלית הדפסה מאתר מאמרים

גרנוליט היא האבן האידיאלית

נכתב על ידי jusahbutr jusahbutr

[ הדפסת המאמר ]

 


 


גרנוליט זו אבן טובה מאד. עכשיו אני הולכת לחפש בתים. מקווה שיהיה בית יפה שאני אמצא. הלוואי זה יהיה בית עם חצר יפה שהקרקע שלה היא גרנוליט. גרנוליט זה דבר יפה מאד לדעתי לחצרות. חצר יכולה להיות מאד מאד יפה עם עבודות גרנוליט. אפשר לעשות כל מיני דוגמאות וכל מיני צבעים של האבני הגרנוליט. זה כל כך מעשיר ומוסיף. אני יהיה הכי אמיתית איתכם בואו נגיד שזה לא מה שיגרום לי להחליט אם לשכור את הבית. אבל אם תיהיה גינה יפה מרוצפת באבני גרנוליט זה יכול להוסיף המון. גרנוליט הם אבנים קטנות יכולות להיות מחלוקי נחל או מסוג אחר. זה מאד מאד יפה בעיני. ראיתי דוגמאות של ריצוף כזה במקומות ציבוריים היופי של זה כל כך מרשים היה לי כיף להסתכל על ריצפת הגרנוליט הזו.


חיפוי אבן זה גם מוסיף המון לבית, יש חיפוי אבן חיצוני שמצפה את הבית מבחוץ ויש חיפוי אבן פנימי שמצפה קירות פנים. זה הרבה פעמים מסתיר לכלוכים או כתמים על הקירות אני זוכרת שהיה לי מקרים כאלה בבית שהורי בחרו בחיפוי אבן על מנת להסתיר כל מיני סימנים שהפריעו לאמא שלי על קירות ביתנו. יש כל מיני מקרים של עשיית חיפוי אבן. הרבה מאד הנשים בוחרים בפיתרון הזה לא רק בשביל להסתיר כל מיני דברים יש אנשים שבאמת אוהבים את זה יותר שיש להם קיר מצופה באבן בבית. אני יכול להיות שכן הייתי רוצה חיפוי אבן על אחד מהקירות של הבית שלי.


 


אם היה לי בית משלי יכול להיות מאד שהייתי בוחרת לצפות אותו גם מבחוץ כלומר לעשות חיפוי אבן מבחוץ ויש גם אפשרות כמו שאמרתי לעשות חיפוי אבן מבפנים. האמת היא שהדבר הכי יפה שמצטייר לי בדימיון זה זה אבני גרנוליט מחוץ לבית עם דוגמא יפה או עיטור יפה ובנוסף ציפוי אבן מחוץ לקירות. ועוד איזה קיר נחמד שמצופה באבן.


 


חיפוי אבן וריצפת גרנוליט זה בהחלט יפה מאד רק צריך לקחת אנשי מקצוע שיודעים לעשות עבודות גרנוליט ועבודות חיפוי אבן.


 

אודות הכותב:

סנשיין-חיפוי אבן ועבודות גרנוליט

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il