סודות ההצלחה ליום הראשון בעבודה חדשה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סודות ההצלחה ליום הראשון בעבודה חדשה 

מאת   14/02/2011 |  נצפה 3047 פעמים

 

לאחר שעברתם תהליך של גיוס עובדים  והתגברתם על הרבה מעומדים כמוכם שגם 

פנו לפרסום מודעת דרושים ,  כך תצליחו במקום ההעבודה החדש.


1. אם אינך בטוח, שאל
אין כזה דבר שאלה טיפשית ביום הראשון בעבודה חדשה,אל תשכחו שלאחר תקופה מסוימת יצפו מכם לדעת יותר על מקום ההעבודה כגון נהלים , רק באמצעות שאלות תוכלו להכנס לענינים מהר.

 

2. זיכרון  בעבודה

לכל אחד  עלול להיות  קושי בזיכרון  שמות,נהלים, באמצעות חזרה לעצמך על נהלים תצליחו להכניס את המידע לזיכרון לזמן ארוך ,בזיכרון שמות כדי להשתמש בשם החדש מיד, ולחזור על זה בראש שלך. עוד טריק נהדר הוא לבצע שיוכים. תחשובו על תמונה או תרחיש קשור לשם זה וזה  יקל עליכם לזכור לדוגמא  אם אתה פוגש אישה בשם חגית , דמיין שהיא הולכת לקנות חבית  אוקי,  זה נשמע קצת מוזר, אבל זה עובד!

3. אל תיהיה אחד שיודע הכול
כל מקום עבודה שונה,אך ייתכן שנתקלת בתהליכים דומים או בסביבות דומות  לפני, אבל פשוט תעצרו ותקשיבו לכול ההסברים מהתחלה ועד סופם  אף אחד לא אוהב מישהו שקוטע  דיבור באמצע לדוגמא "אני מכיר את זה " זה לא  מנומס .

 

4.ההיכרויות  בעבודה
עם קצת מזל המנהל שלכם ייקח אחריות על זה אבל לרוב תאלצו להכיר בעצמכם את עמיתיכם לעבודה,מומלץ  לעשות  ההיכרות עם העמיתים הנכונים לא משנה כמה אנשים תעבורו חיוך יעשה פלאים ויעביר ביטחון וחום  ביצירת קשר .

5. שמור על פרופיל נמוך
במיוחד ביום הראשון ועד שתכיר מי הם האנשים במקום העבודה ומה הקשר שלהם ותפקידם ,אין לך דרך לזהות מי הם האחראיים במחלקות השונות, אבל הם יודעים מי אתם, וזה הופך אותך למטרה קלה תיזהר עם מי אתה מדבר על מקום ההעבודה דיבור שלא במקום יכול לגרום לפיטורים.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה