עיצוב הבית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב הבית 

מאת   14/02/2011 |  נצפה 1083 פעמים

עיצוב הבית נדרש לנו בעת מעבר לדירה חדשה, וכמו כן בכל זמן בו אנו מרגישים צורך לשנות ולרענן, לשדרג ולהוסיף טעם ועניין חדש, לסביבה המוכרת. במהלך החיים משתנים לא פעם צרכינו ודרישותינו מסביבת המגורים בה אנו חיים, ואם כאשר היו ילדינו קטנים ריהטנו את חדריהם כך שיהיה בהם כל הנחוץ לגילאי הילדות, הריי שעם הבגרות ועל אחת כמה וכמה לאחר שעוזבים יקירנו את הקן החמים, הריי שאנו מעוניינים להחליף את העיצוב הישן, במראה חדש ומעודכן אשר יתאים לסגנון חיינו החדש.

 עיצוב הסלון וחדרי השינה בבית, דורש מיומנות מורכבת, בהתאמת גודלם של הרהיטים וסגנונם לחלל הקיים, ובהתאמת הצבעים לפריטים ולריהוט הנבחר. צביעת הקירות בצבעים חמים תעניק לחדרי השינה של ההורים מראה אינטימי ורומנטי. עיצוב הבית בחללים קטנים ובדירות שגודלן אינו רב, כולל רכישת ריהוט מודולרי בו ניתן לאחסן את כל הפריטים והאביזרים הנחוצים לנו, באופן אסתטי ותוך ניצול מושכל של החלל. מומחים בחחום עיצוב הבית יוכלו להציע לכם לבנות נישות מעניינות מגבס במקומות שונים בבית, ובכך לשדרג את המראה בן רגע, וכמו כן לנצל את החללים לדרישות פונקציונאליות. חללים אשר נראו לכם קטנים ובלתי יעילים, ינוצלו על ידי אנשי המקצוע אשר יתכננו עבורכם פתרונות אחסון פרודוקטיביים, והמראה העדכני יכלול שימוש בצבעים הנכונים, על פי טעמכם, ובהתאם לחלל המעוצב.

 במהלך מגורים פעילים בבית הזקוק לרענון ולמראה עדכני, נוהגים בעלי הדירות לבצע שינויים בעיצוב הבית, באמצעות רהיטים חדשים ומודרניים, כמו מערכת סלונית חדשה, פינת אוכל מרשימה, מטבח מודרני בסגנון אישי אהוב, רכישת צמחייה יפה לאיזורים שונים בבית, הוספת פריטי נוי ייחודיים, וצביעת הקירות במראה ובגוונים טריים, אשר ישנו בן רגע את האווירה הביתית, וייצרו עבורכם מראה חדש, ושובה לב.

הכותב הינו מעצב רהיטים בחברת מרום המתמחה בבניית רהיטי עץ מיוחדים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה