מסיבת רווקים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מסיבת רווקים 

מאת   09/02/2011 |  נצפה 2101 פעמים

מסיבת רווקים – חברים בנפש

 

גדי ואני היינו חברים בנפש,עוד ממתי שאני זוכר את עצמי אני זוכר גם את גדי,גרנו בעיירת פיתוח בדרום הארץ,היינו בגן ילדים יחדיו,בבית הספר ואפילו בתיכון,אתם ממש לא מבינים מה זה לגדול בעיירת פיתוח זה אומר שהבית שלי זה שלו ולהיפך,זה אומר שאני יושן היום בבתי אולם למחרת אני יכול להתעורר בביתו זאת אומרת שביתי היה גם ביתו של גדי ולהיפך, כאשר בגרנו לפני הגיוס החלטנו לרדת לאילת לבלות ולעבוד יחדיו, אם עבדנו במשמרת לילה כל היום היינו מבלים על חוף הים, למדנו לגלוש ומרבית שעות היום רבצנו על הגלשן, במידה והיינו עובדים במשמרת בוקר,נחנו כמה שעות אחרי הצהריים ואת הערבים היינו מבלים ביציאות לפאבים ומועדונים עם מוסיקה שאהבנו, בקיצור צמודים אחד לשני במשך כל היום,רק דבר אחד הפריד בנינו...למרות שהתגייסנו יחד את השרות ביצענו ביחידות נפרדות.

בצבא הכרנו בנות זוג ולמעשה נוצר נתק מסוים,הינו נפגשים לעיתים יותר רחוקות בגלל אופי השרות והמיקום,תמיד נשארנו חברים בנפש.

כאשר שמעתי שגדי הציע נישואין לבת זוגו והם החליטו למסד את הקשר בניהם הכנתי לו מסיבת רווקים שהוא לא היה אמור לשכוח לעולם.

בתחילה חשבנו לרדת לאילת,לקחת סוויטה באחד מבתי המלון,להתפנק בג'קוזי,ובשרות החדרים,לעשות כמה אטרקציות ולחזור לשגרה,אך בסופו של דבר החלטנו על מסיבת רווקים שונה,אולי אפילו מיוחדת אם ניתן לאמור.

מסיבת רווקים ביאכטה זה היה הכיוון,לאחר התייעצות הגענו למרינה הרצלייה,התקבלנו על ידי הסקיפר ואולגה העוזרת שלו,עוד לפני שהמנוע הונע ישבנו ובידינו כוסות הוודקה,מוסיקה אהובה ברקע,אנו מעלים זיכרונות מהילדות ומן העבר,יצאנו מהמרינה בשייט והפלגנו אל האופק,לאחר כשעה עצרנו בלב ים לשחייה ונגררנו על גבי אבובים מה לאמור לכם מסיבת רווקים כזו זו ממש חוויה,השתוללנו כמו ילדים ובאוויר ריחפה לה השאלה...האם דרכינו ייפרדו ???

בהמשך לאחר שחרור אנרגיה,כאשר השמש הייתה על קו האופק,האירה את השמים באדום,הים הי שקט כך שיכלנו לראות את ההשתקפות של חצייה השני של השמש מתחת לקו המים,בריזה קלה מנשבת ואנו ממתינים לבאות.

מסיבת רווקים אמרנו וחשבנו לאן נעלמה אולגה עוזרת הסקיפר - אך בזמן שהשמש שקעה וכוכבים האירו את השמים,עלתה אולגה לסיפון לבושה בבגד ים סקסי...ברגע אחד הפכה אולגה מעוזרת סקיפר לחשפנית מיומנת שמפזזת לצלילי מוסיקה רועשת.

את מסיבת הרווקים הזו סיימנו עם טעם טוב,ראש טוב עם הרבה אהבה ואחווה ששוררת בנינו,בידיעה שגדי ואני נשאר תמיד חברים בנפש.

על החתום חבר בנפש...דידי. 

היאכטה של מוטי - שרותי שייט ונופש
השכרת יאכטה | יאכטה להשכרה  לכל מטרה
יעוץ הזמנות וברורים : 054-47-87-100
לאתר : rentayacht.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה