קורס תכנות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קורס תכנות 

מאת   01/02/2011 |  נצפה 2219 פעמים

 

 

קורס תכנות הוא לימוד של  כתיבה – המטרה של כתיבת התכנות היא יצירת תכנית מחשב המתנהגת באופן מבוקש. מה זאת אומרת: קורס תכנות יש לו מטרה! המטרה היא  לבנות משימות לפי דרישותינו או לפי דרישות הלקוח.

תכנות מתחלק לשניים תכנות חומרה ותכנות תוכנה. עיקר התעסוקה בתכנות היא בתוכנה. חומרה משתייכת לחומרת המחשב כמו: עכבר, מסך מקלדת ועוד. לעומת תוכנה היא אוסף של תוכניות מחשב. באמצעות התוכנה מספק המחשב את שירותיו למשתמשים בו.

מכיוון שעולם המחשבים גדל וגדל, גדל השימוש וגדל גם הצורך של המשתמשים בשירות שלו. ולכן כל יום נולדים צרכים חדשים. כל יום מבקשים הצרכנים  במודע או שלא במודע שירותים שונים. כאן נכנס לתמונה המתכנת שבונה שורה של משימות ותהליכים שרצים במקביל ואינם תלויים אחד בשני.

קורס תכנות מלמד את המתכנת  ליצור מאגר של משימות שאנו רוצים לבצע ומקל על עבודתנו יותר ויותר.

לדוגמא: פלאפון סלולרי – יצירת אפליקציות (אוסף של תוכניות: כמו יומן, לוח שנה, שעון מעורר ועד אנימציות נעות) בתוך המכשיר שלנו. ולצרכן נולדים צרכים במודע או בלא מודע יום, יום. מכאן שהתחרות בשוק היא עצומה. חברות הסלולר מתחרים זה בזו יום, יום על ליבו של הלקוח. ולכן לשוק דרושים אנשים כמוכם למתן פתרונות מיידיים. מכאן חשיבותו של קורס תכנות מחשבים והמשכורות בענף זה הן מן הגבוהות מאד במשק בגלל הביקוש הרב וההתמודדות של המתכנת עם שפה קשה.

תכנות יכול להיות כל דבר כגון: משחקים ועד אתרי אינטרנט ותוכנות לייעול העסקים השונים בארץ.

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה