מה ההבדל בין אנשים חמים ואנשים קרים ומה משמעות הדבר?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין אנשים חמים ואנשים קרים ומה משמעות הדבר?  

מאת   01/02/2011 |  נצפה 7694 פעמים

מה ההבדל בין אנשים חמים ואנשים קרים ומה משמעות הדבר? / מאת יואב ברנזון

 

 

אנשים קרים

 

אנשים קרים הם אנשים שהמבנה הגנטי שלהם הוא מבנה קר והגיוני ומקורו הוא בשכל ובהיגיון. אלה אנשים שנולדים כאנשים מחושבים, רציונליים, עסקיים, טכניים, הישגיים, פיקחים ומתוחכמים.

 

אלה אנשים שאינם אוהבים מגע, אנשים שלא סובלים מקומות חמים, שמתקשים לבטא את עצמם רגשית, שאינם יודעים כיצד להיות אינטימיים, חמים, כנים וישירים. הם בעלי נטייה חזקה יותר לריסון עצמי, איפוק, הסתרה של רגשות, דיכאונות, ריחוק, ניכור, עצירות ואנמיות.

 

 

 

חיים באטמוספירה קרה

 

אנשים קרים חיים באטמוספירה קרה משלהם. ברוב המקרים הם יעסקו בתחומי קריירה ועבודה עסקיים, המבוססים על פיקחות, תחכום, מורכבות, כספים, חשיבה רבה ותכנון של שלבים רבים מראש.

 

הם יימנעו ממקומות חמים, חופשות אקזוטיות ומגע פיזי משמעותי עם אחרים, אלא יעדיפו לחיות באזורים קרירים, יבחרו לצאת לחופשות באזורים קרים וצפוניים, יעדיפו לגור במקומות גבוהים ולא צמוד לקרקע, יתרחקו מהטבע ויצמדו לצרכנות ולטכנולוגיה.

  

 

 

אנשים חמים

 

אנשים חמים הם אנשים שהמבנה הגנטי שלהם הוא חם ומקורו בבטן. אלה אנשים שנולדים כאנשים "ילדותיים", קלי דעת, ספונטניים, זורמים, מקבלים, הומניים, רגשייים ואינטואיטיביים. הם בעלי נטייה חזקה יותר להפרזה, להתאהבות, לקושי בדחיית סיפוקים, לביטוי מוגזם של רגשות, לשמחת חיים, להתלהבות ילדותית, לקרבה, לדביקות, להשמנה ולכרזימתיות.

 

אנשים חמים אוהבים מאוד מגע, הם פחות מחושבים, הם יעדיפו רק מקומות חמים, הם מרגישים בנוח במצבים אינטימיים, הם כנים מאוד וישירים מאוד, לעיתים מדי.

 

 

 

חיים באווירה חמה

 

בדרך כלל, אנשים חמים יעסקו בתחומי קריירה הקשורים או ביצירתיות רבה או במגע אנושי עם אנשים אחרים או בעזרה לזולת או בתחומים אידיאולוגיים המצריכים להט ואמונה. 

 

אנשים חמים יימנעו ממקומות קרים, מחופשות באזורים צפוניים, הם יעדיפו לחיות צמוד לקרקע באזורים חמימים ודרומיים, הם ישמרו תמיד על קרבה לטבע, לטיולים, לשמש, למים ולחיות. 

 

 

וטיפ לסיום: מדינת ישראל היא מדינה "חמה" כאשר מרבית האזרחים בישראל הם אנשים חמים ולא קרים. לעומת זאת, צפון אמריקה ומערב אירופה הם אזורים "קרים" כאשר האוכלוסיה שם היא אוכלוסיה של אנשים קרים מיסודם.

 

 

יואב ברנזון הוא אבי תורת התרפיה הגנטית ומומחה עולמי בתחום הגמילה מהתמכרויות באמצעות שיטת GET שהיא שיטה חדשה ומהפכנית לגמילה באמצעות נטרול גנים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה