אביזרים לאייפון 4, איך הם יכולים לשנות את חוויית האייפון?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אביזרים לאייפון 4, איך הם יכולים לשנות את חוויית האייפון? 

מאת   27/01/2011 |  נצפה 2581 פעמים

 

כמו שאביזרים לרכב משנים לחלוטין את חוויית הנסיעה, כמו שאביזרים למחשב משנים לחלוטין את תחושת העבודה, כמו שאביזרים למשרד יוצרים סביבת עבודה נעימה יותר - כך גם אביזרים לאייפון. כבר מהדור הקודם של האייפון, אביזרי אייפון נחשבו לערך מוסף, אבל היום, אביזרים לאייפון הם צורך בסיסי. אלו אביזרים לאייפון אתם חייבים להוסיף לאייפון שלכם?

 

1.      מטען לכל מקום:

נתחיל באביזרי החובה. קודם כל חשוב שתהיה לכם סוללה. כשהסוללה נגמרת בתוך מספר שעות ונטענת בשלושים שניות, יש אביזר אייפון אחד שתרצו לקחת אתכם לכל מקום. לא משנה אם אתם בבית, ברכב או במשרד. מצמידים אותו לקיר או ביו אס בי למחשב הנייד. מטען הוא פריט חובה כשמדברים על אביזרים לאייפון.

 

2.      כיסוי שהוא גם מגן:

 אם כבר בפרטי חובה עסקינן, פריט אביזר אייפון נוסף הנחשב לאביזר חובה  הוא כיסוי. הכיסוי לא רק מגן על המכשיר שלכם מפני נפילות. כיסוי האייפון הוא החותמת האישית שלכם, באמצעותו אתם יכולים לעצב את האייפון שלכם בהתאם לטעם ולמה שאתם רוצים לשדר. אספנים של אביזרים לאייפון יחזיקו לפחות שבעה כיסויים, אחד לכל יום בשבוע.

 

3.      מיקרופון זעיר שהוא גם מקליט:

אחת הבעיות הנפוצות של האייפון היא העובדה, שמיקרופון הספיקר לא מספיק חזק. לכן, אחת ההמלצות כשמדברים על אביזרים לאייפון היא מקרופון חיצוני. מעבר להיותו של המיקרופון מכשיר דיבורית, הוא משמש גם להקלטות שמע. זאת דוגמא מצוינת לכך שתוספת אביזרים לאייפון יכולה לשנות באופן משמעותי את תכליתיות המכשיר והשימוש בו.

 

4.      תושבת דיבורית לרכב:

כשיש לכם מכשיר רב תכליתי שיכול להיות טלפון, מחשב וג'י פי אס, אתם לא צריכים דבר. כשמדברים על אביזרים לאייפון, אחד הפריטים שישנו לכם את חוויית הנהיגה הוא תושבת דיבורית לרכב. מדובר מסוג האביזרים לאייפון, שיאפשר לכם ליהנות גם ממכשיר סלולארי עם דיבורית וגם ממכשיר ג'י פי אס מתקדם הממוקם במקום נוח בכל רכב שתבחרו.

 

אביזרים לאייפון - הזהרו מגימיקים

אביזרים לאייפון הם עולם ומלואו. אין ספק, כי כשמדברים על אביזרים לאייפון, חלק מהאביזרים הכרחיים. אך קיימים לא מעט אביזרים לאייפון, שהם לא יותר מגימיק חד פעמי. כשאתם רוכשים אביזרים לאייפון, בדקו עד כמה אביזר האייפון יוכל באמת לשדרג את האייפון שלכם.

 

המאמר פורסם באמצעות אינדקס עסקים ביזזז

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה