הפעלת קו מכונות שתיה, קו מכונות שתיה למכירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הפעלת קו מכונות שתיה, קו מכונות שתיה למכירה 

מאת   24/01/2011 |  נצפה 9072 פעמים

כשבאים לחפש רעיונות לעסק, עסק רווחי מהבית המייצר הכנסה פסיבית, כדאי בהחלט לקחת בחשבון את האפשרות של רכישת זיכיון לקווי חלוקה, ואם להיות קצת יותר ספציפיים - קו מכונות שתיה. זה יכול להיות קו מכונות קפה אוטומטיות או קו של שתיה קרה - בכל מקרה מדובר בעסק שעשוי להניב הכנסה נאה במינימום שעות עבודה שבועיות. לכל מי שלא בדיוק מבין במה מדובר - הכוונה למכונות האוטומטיות הפזורות במוסדות ציבוריים, מקומות התקהלות שונים ובבתי עסקים, מכונות שאין אחד שלא השתמש בהן כדי לקנות שתיה או מזון בשלב זה או אחר של חייו.

קו מכונות שתיה - מדוע זה עשוי להיות כ"כ משתלם?

בראש ובראשונה - העסקים המצליחים ביותר לאורך זמן הם אלו אשר נהנים מביקוש גדול שאינו יורד. קחו לדוגמא את שוק הקפה או שוק המשקאות הקלים. מדובר בשוק המגלגל מחזורים של מליארדי שקלים בשנה בארץ. אנשים צמאים שמעוניינים להרוות את צמאונם או אנשים הזקוקים למנת הקופאין היומית שלהם אינם עניין של אופנה חולפת. ברגע שאלו ייתקלו במכונת שתיה אוטומטית המציעה מוצרים במחיר זול ובלחיצת כפתור, הם יבצעו רכישה. כך זה היה תמיד, וכך זה יישאר גם עוד 100 שנה. במידה והמכונות גם פזורות במקומות ללא חנויות המציעות מוצר דומה - הרי לכם מתכון מנצח: כבעלים של קו מכונות שתיה תרוויחו מכל מכירה, ותארו לכם מצב שבו אתם בעלים של 30 מכונות כאלו במיקומים שונים... חשוב לזכור כי הפעלת קו מכונות שתיה דורשת השקעה ראשונית מצידכם הנעה בטווח שבין 12,000-25,000$ אולם ברגע שבצעתם השקעה זו, תוכלו לכסות אותה בתוך מספר חודשים בודד, ומכאן והלאה - מדובר ברווח נקי הנע בממוצע בין 10,000-20,000 ש"ח כל חודש, רווח שזורם לכיסיכם בלבד.

לפרטים נוספים על קווי מכונות שתיה אוטומטיים וקבלת הצעות ללא התחייבות

קו מכונות שתיה למכירה - מה חשוב לבדוק?

כשקונים או רוכשים זיכיון לקו חלוקה מסוג זה, חשוב מאד ממי אתם קונים. האם מדובר בחברה אמינה המציעה לכם מוצר איכותי? אל תתפתו למילים יפות, בדקו עובדות בשטח. קו מכונות קפה או קוי מכונות שתיה אחרים דורשים תחזוק וטיפול בתקלות. האם החברה ממנה אתם מבצעים את הרכישה מוכנה לספק לכם את הגב הדרוש? דרשו לדבר עם אנשים אחרים שמפעילים קו מכונות דרך אותה חברה. האם הם מרוצים? כמה הם באמת מרוויחים בפועל? אל תחששו להשקיע זמן ואנרגיה בבדיקה לעומק, זה שווה את זה כשמדובר בעסק שיכול להעניק לכם ביטחון כלכלי לשנים רבות.  נקודה חשובה נוספת לבדיקה - היכן בדיוק פזורות המכונות. למיקומים ישנה חשיבות רבה ולפני רכישה של קו מכונות שתיה בדקו היטב שמדובר במקומות עם קהל קונים פוטנציאלי, אחרת גם המכונות החדישות והמשוכללות ביותר לא יעזרו לכם להרוויח.... 

מוגש מטעם צוות אתר משתחררים למען  חיילים משוחררים . מידע נרחב על לימודים, עבודה וגם יצירת עסקים מהבית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה