מחליק את השיער
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מחליק את השיער  

מאת   24/01/2011 |  נצפה 2725 פעמים


אין ספק שחלק גדול מהצלחתה של המספרה שלכם טמון בכישרונכם ובאהבתכם למקצוע. אולם המפתח להצלחתה של כל תספורת טמון בעיקר בציוד שישמש אתכם בעבודתכם. במאמר הבא תוכלו לקרוא על שני כלים חשובים בעבודתו של כל ספר וספרית – מחליק שיער קרמי ומכונות תספורת.

מחליק שיער קרמי – מה שלא עשה הטבע, יעשה הטוסטר

גם בעיצוב שיער יש אופנות. האופנה הנוכחית הבולטת יותר מכל היא החלקות השיער. כיום כל מתולתלת מעוניינת להחליק את תלתליה ולהתהדר בשיער חלק למשעי. וכשעידן הפן הגיע לקיצו, מחליק שיער קרמי הוא האלטרנטיבה האידיאלית. מחליק שיער קרמי מאפשר להשתלט על כל תלתל וגל באמצעות הידוק משטח קרמי חם על קבוצת השיער משני צידיה, בפעולה הדומה לפעולתו של הטוסטר. החום המתמשך הוא זה שמיישר ומחליק את התלתלים.

מחליק שיער קרמי הוא הדרך הנוחה והיעילה ביותר להחליק את השיער. בניגוד להחלקת שיער באמצעות פן, מחליק שיער קרמי מאפשר להחליק את השיער מבלי להסתרבל עם מברשת שיער ביד אחת ומכשיר הפן ביד שנייה. החלקת השיער עם מחליק שיער קרמי היא קלה ונוחה מאין כמוה. יתרה מכך, בניגוד לפן, מחליק השיער אינו מייבש את הקרקפת.

מכונות תספורת – שביל באמצע, שביל בצד

מאז ומעולם שימשו מכונות התספורת ככלי העבודה המרכזי בעבודתם של הספרים, ובמיוחד של ספרי הגברים. מכונות תספורת הן כלי העבודה הבלעדי כשמדובר בקיצוץ שערותיהם של גברים. מכונות התספורת מאפשרות לקצץ את השיער בדיוק רב ובאורכים שונים, בהתאם לגובה להבי המכונה (שמספרם נע מ- 0 – לתספורת הקצוצה ביותר, ומעלה). וישנן גם לא מעט נשים, שמתהדרות בתספורת קצוצה שעוצבה באמצעות מכונת תספורת.

אכן, ישנן מכונות תספורת ביתיות רבות, שהשימוש בהן לא נחשב למסובך במיוחד. אולם כדי לעצב באמצעות מכונות התספורת תספורות מעוצבות ואופנתיות דרושים ידע ומיומנות, שרק לספרים מקצועיים יש. במכונות תספורת ביתיות תוכלו לעצב תספורת בסיסית, לקצר את השיער באופן אחיד או לגלח אותו לחלוטין. ספרים מקצועיים, לעומת זאת, יודעים כיצד להשתמש במכונות תספורת כדי לעצב תספורות אופניות, כמו למשל תספורות עם דירוגים.

 

אם החלטתם לפתוח מספרה תצטרכו עוד מגוון רחב של ציוד ומכשירים: מסלסלי שיער, מייבשי שיער, מברשות שיער, כסאות תספורת, עמדות עבודה, צבעי שיער, רולים, קליפסים, תוספות שיער ועוד. כדי שתוכלו להעניק ללקוחותיכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, וכדי להבטיח שלקוחותיכם יחזרו שוב ושוב, עליכם להשקיע בבחירת ציוד ומכשירים איכותיים, שיבצעו את עבודתם נאמנה. לכן, אל תזלזלו בבחירתם של כלי העבודה שלכם. בין אם מדובר במחליק שיער קרמי, במכונות תספורת או בכל מכשיר אחר, הקפידו לרכוש אותו מחברה מוכרת ואמינה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה