המלצות חמות להקמת אתר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המלצות חמות להקמת אתר 

מאת   19/01/2011 |  נצפה 1521 פעמים

בחברת סייטנט אנו נדרשים לא מעט לתת מענה כולל ובזמן אמת לחברות גדולות ולארגונים ממשלתיים על מנת לספק מוצר המתאים באופן מוחלט לדרישות השוטפות. בתקופה האחרונה מערכת הניהול שודרגה לרמת טכנולוגיית m.t.m הידועה כ multiple tasking material , עד כמה שידוע נכון לעכשיו רק לחברת סייטנט יש את התקן והידע לבצע את התהליכים ברמת טכנולוגיה זו.

הכוונה היא שניתן לעשות שיוך מודולארי בזמן קצר ולהפוך אותו למודול אחר לגמרי, כלומר לקחת מודול בשם גלריות ותוך 5 דקות לשכפל אותו למודול קישורים וכן הלאה. מה זה נותן? זה נותן אפס עלויות ללקוחות שלנו, פיתוח בזמן קצר מאוד ומעבר לכל מינימום באגים.

חברת סייטנט מתכוונת בעתיד הלא רחוק לשדרג את מערכת הניהול שלה באופן כזה שהלקוח לא ידרש להתעסק עם מסדי נתונים, מערכת הניהול של סייטנט תעשה זאת במקומה, והתקשורת תיעשה על גבי טכנולוגיית XML ו SSL.

אחד היתרונות הכי גדולים בהקשר לכך הוא שאנו יכולים ליצור מערכת ניהול ולשדרג אותה באופן כזה שהלקוח יראה שדרוגים שנעשים על ידינו באופן כמעט אוטומטי.

מערכות הניהול שלנו מאובטחות ברמת השרת ובטכנולוגיית דוט נט, אנו מנתרים באופן קבוע נסיונות פריצה ומנסים להקטין ככל שניתן את המקרים בהם אפילו מנסים לפרוץ.

באפשרות חברת סייטנט לפתח מערכות ניהול ייעודיות ואנו פתוחים למיזמים חדשים בכל תחומי וענפי השוק הקיימים.

רונן הוא מתכנת בעת נסיון של 12 שנה בבניית אתרי אינטרנט, וכן איש קשר עם לקוחות אשר צבר נסיון רב בענף האינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה