פורום אורטופדיה נותן מידע על מדרסים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פורום אורטופדיה נותן מידע על מדרסים?  

מאת   17/01/2011 |  נצפה 2637 פעמים

 

פורום אורטופדיה מכיל מידע רב ומקיף אודות מגוון נושאים. כל כך הרבה מידע שלא בטוח שהייתם מגעים אליו אם לא הייתם נכנסים לפורום אורטופדיה.  

  תוכלו למצוא מידע רב על נושאים הקשורים באורטפדיה כגון: פלטפוס, מדרסים פונקציונליים, מדרסי ספורט נעלי ילדים ועוד תחומים שונים בתוך פורום אורטופדיה.

 

מהו פלטפוס בכלל?

פלטפוס ככל הנראה לפי הכתוב נגזר מהמילה פלאטה. התסמינים של פלטפוס הם שרגלי האדם הם שטוחות ומה הכוונה? ברגליים שטוחות יש בדרך כלל קשת נמוכה שיותר קרובה לקרקע ואף נוגעת בה. פלטפוס בחלק מהמקרים נוצרת בעקבות עודף משקל ובחלק מהמקרים פלטפוס היא תוצאה של גנטיקה. כובד הגוף מונח על הרגליים.

בעל פלטפוס יסבול בדרך כלל מכאבי גב ומכאבי גב תחתון. ההתנהלות של בעל פלטפוס תהיה יותר כבדה ויותר איטית משאר האנשים. גם אצל ילדים ותינוקות יכול להיווצר פלטפוס. יש סוגים של פלטפוס אך הנושא מתמקד בסוג פלטפוס עיקרי.

 

הטיפול באמצעות מדרסים...

בשביל לטפל בבעיה הזו יש שיטת טיפול והיא על ידי מדרסים.

מדרסים בעצם אביזר אורטופדי שהוא תוספת של רפידה שנכנס לתוך הנעל ועליו עומדים. תפקידם של מדרסים כאלה ואחרים הם: לתמוך היטב ברגל וברקמות כף הרגל. המדרסים משפרים את יכולת הייציבה של הגוף. המדרסים הם בולמי זעזועים שעוזרים בהזרמת דם תקינה לעבר כף הרגל. כמו כן יש מדרסים מסויימים כגון מדרסי ספורט שעוזרים לספורטאי שיש לו מאמצים גופניים גדולים. כשאדם הולך כשיש בנעליו מדרסי ספורט או מדרסים פונקצונליים ובמידה והמדרסים הותאמו כראוי אותו אדם יחוש הפחתה בכאבי רגליים שיפור בייציבה ועוד.

כאשר מדרסים מותאמים היטב השימוש במדרסים יפחית את כאבי הגב ואף את כאבי הצוואר.

 

פורום אורטופדיה מציע הרבה מאד מידע לגבי סוגי המדרסים השונים. בנוסף הפורום משווה ומגלה את היחודיות של כל מדרס ומדרס. מי שיש לו איזו שאלה ראשי להכנס לגלוש ולגלות מידע נוסף על התחומים שבהם הוא רוצה לגלות מידע.

בוודאי שפורום האורטופדיה נותן מידע לגבי כדאיות המדרס, מאיזה חומר עשוי כל מדרס וכו'.

 

א.א אורטופדיה- אורטופדיה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה