משחקי הלבשה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

משחקי הלבשה 

מאת   15/01/2011 |  נצפה 2814 פעמים

משחקי הלבשה הינם משחקי בנות אין זה אומר שכל משחקי הבנות הינם משחקי הלבשה אלא שיש משחקים מסוימים תחת הקטגוריה של משחקי בנות הנקראים משחקי הלבשה ותכף גם נסביר מזה בעצם אומר משחקי הלבשה היכן ניתן למצוא אותם או יותר נכון לשחק בהם האם זה עולה כסף, האם זה מסובך לשחק בהם ולאיזו אוכלוסייה מיועדים המשחקים הללו ומהם הם בכלל ומאיזה סוג.

 

על מנת שנוכל להסביר מהם משחקי בנות או משחקי הלבשה נצטרך לחזור אחורה בזמן לימים שבו שני שותפים פיתחו את התוכנה האגדית פלאש ולאחר מכן היא נקנתה בידי ענקית המדיה אדובי שניתן למצוא בה מגון רחב של תוכנות למפתחים לא בעיקר למתכנתים אלא בעיקר למדיה ופלאש בעיקר למדיה באתרי האינטרנט, רשת האינטרנט כפי שהיא כיום כוללת המון קבצי פלאש שונים או מוצרים שפותחו באמצעות התוכנה וזאת ניתן לראות למשל בתפריט של אתר אשר יש בו אנימציה לא חייבת להיות דמות אך אנימציה פשוטה של להפוך חלק מהתפריט לצבע שונה אפשר לעשות באמצעות פלאש אין זה תמיד נוח ונכון להשתמש באותם המוצרים באתר אך כל בעל אתר יחליט זאת בעצמו ויראה מה נכון בשבילו לעשות.

 

אתם בטח מכירים או ראיתם פעם פרסומות באתרים השונים המנסים לגרום לנו ללחוץ עליהם, ישנם פרסומות האומרות לנו בצורה מאוד ברורה שאם נלחץ ונעבור לאתר שלהם נוכל לזכות באיפון למשל אך מה שאני אומר שהפופולריות של הפלאש ברשת האינטרנט הינה כבירה וגדולה במיוחד.

 

ואיך משתלבים משחקי ההלבשה למיניהם בכל התיאור הזה שכרגע הסברתי אתם שואלים את עצמכם וגם אגיד לכם בדיוק איך, משחקי ההלבשה ומשחקי הבנות שאני מדבר עליהם ניתן למצוא באתרים השונים ממש באתרים ללא הורדה או תשלום ולשחק בהם בעמודי האתר מכיוון שהינם משחקי פלאש זאת אומרת משחקים שפותחו בעזרת התוכנה פלאש שכרגע הזכרנו אותם וכמו שניתן לשלב פרסומות באתרים כך גם ניתן לשלב משחקים באתרים באותה קלות רק שמשחקים הינם מושקעים יותר מבחינת הכול גם מבחינת הגרפיקה וגם מבחינת התכנות והרעיון, פרסומות אמורות לשכנע אותנו ללחוץ עליהם לעומת משחקים שלמים שבהם נוכל לשחק דקות ארוכות ויהיו בשבילנו כמו משחק מחשב שלם רק באינטרנט.

 

כמו שהזכרתי משחקי הלבשה כמו שאר משחקי הפלאש אינם עולים כסף על מנת שנוכל לשחק בהם חוץ ממספר קטן של משחקים אשר מוכרים לנו משחק המשך בסדרת משחקים מוכרת והתופעה שנויה במחלוקת כי מצד שני המפתחים רוצים להרוויח כסף ומצד שלישי זה לא הוגן לדעתי שהמשחקים הראשונים יהיו בחינם ומשחקי ההמשך יעלו כסף בגלל שהסדרה צברה פופולריות רבה והם משתמשים בכוח שצברו על מנת להרוויח כסף רב.

 

בכל מקרה מה שאני רוצה לומר זה שמשחקי הלבשה אינם עולים כסף וניתן לשחק בהם בחינם לגמרי וללא התקנה מה שמסבך את כל עניין המשחקים שכן צריך להתקין אותם ולמרות שלכמה אנשים מאתנו המיומנים בלהתקין משחקים ישנם אנשים תתפלאו או לא שאינם בדיוק יודעים איך להתקין משחק בצורה מינימלית לכן משחקי הפלאש ומשחקי ההלבשה חוסכים לנו את המאמץ הזה ואומרים לנו אז לא נורא שאתם לא יודעים להתקין משחקים תמיד תוכלו לגלוש באתר ולשחק במשחקי הלבשה מבלי להתקין אותם.

 

במשחקי ההלבשה שמיועדים בעיקר ולא בלבד לבנות בגיל יסודי עד תיכון והם אמורים להעביר להן את הזמן בהנאה בנושאים שהן אוהבות כגון לבוש ואופנה ישנם משחקי בנות מסוגים שונים אבל משחקי הלבשה לוקחים חלק ענקי במשחקי הבנות ויש בהם הרבה יותר אפשריות ובנות אוהבות אותן יותר מכל סוג משחקי הבנות האחרים.

 

שופינג זוהי מילת המפתח במשחקי ההלבשה כלומר משחקי הלבשה הינם עובדים על עיקרון השופינג שבנות כה אוהבות לבזבז כסף על בגדים חדשים ואופנתיים וליצור לעצמן סטייל חדש רק שבמשחקים אין כסף וניתן להשתמש באיזה בגד שרק נרצה בכל עת ובקלות על ידי גרירת פריט הלבוש לדמות במשחק.

 

מבחר הפריטים שאותם נוכל לבחור במשחקי ההלבשה למיניהם הינם רבים ומגוונים לדוגמה מספר רב של חולצות, מכנסיים, נעליים, אביזרים נלווים כגון טבעות, שרשראות וכמובן כובעים וסוגי שיער כן אפילו נוכל לבחור לדמיות שלנו את סוגי השיער שלהם והצבע של השיער שלהם.

איגיים משחקים ברשת אתר המשחקים הישראלי מציע לכם מגוון של אלפי משחקים בחינם, משחקי פלאש, משחקים להורדה שנבחרו בקפידה על ידינו על מנת שאתם תוכלו להנות מהמשחקים האיכותיים ביותר שיש כיום ברשת האינרטנט.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה