איך הכי מומלץ לנו להשתמש בסוללה למחשב הנייד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך הכי מומלץ לנו להשתמש בסוללה למחשב הנייד 

מאת   09/01/2011 |  נצפה 1964 פעמים

איך הכי מומלץ לנו להשתמש בסוללה למחשב הנייד

חשוב שנבין עובדה מאוד חשובה, הסוללה היא אחד הגורמים שהכי משפיעים על המחשב הנייד שלנו. הסוללה היא מקור החיים של המחשב שלנו ובלעדיו הוא יוכל לפעול רק כאשר הוא מחובר לחשמל ויאבד הרבה מהיתרון החשוב שלו, הניידות. עקב כך, חשוב שנבחר את הסוללה המתאימה ביותר ולא נחסוך בכל מה שנוגע לסוללה ונרכוש סוללה איכותית ומתאימה כי היא משפיעה ישירות על תקינות המחשב.

אורך העבודה של המחשב שלנו עם הסוללה של המחשב מושפע מהנתונים של המחשב ומהפעולות שאנחנו עושים איתו. ככל ש"נעמיס" יותר על המחשב ונדרוש ממנו לעשות יותר פעולות, כך הוא יצרוך יותר סוללה. המסך של המחשב והתאורה לוקחים הכי הרבה זמן סוללה ולכן אם נרצה לחסוך בסוללה, ננמיך את כמות האור ונחשיך את המסך במידת האפשר.

במידה ונרצה לחסוך בחיי סוללה נעשה תמיד פעולות שישפרו את עוצמת הפעילות של הסוללה במידת האפשר.. בנוסף לתאורה, המעבד של המחשב והמאיץ הגרפי שלו משפיעים מאוד על הסוללה וכלל ש"יתאמצו" יותר, חיי הסוללה יתקצרו. בנוסף יש לנו את ההארד-דיסק ואת המודם האלחוטי שלוקחים לנו אנרגיה מהסוללה.

בעיקרון, כל דבר שנעשה עם המחשב יקח לנו משאבים וזמן סוללה. במידה ויש לנו יישומים פועלים שאנו לא משתמשים בהם, נשתדל נסגור אותם על מנת לחסוך בסוללה (כגון דפדפנים, מיקרופון, אינטרנט אלחוטי, סקייפ ועוד).

בנוסף לסגירת תוכניות שאינם עובדות, ישנה אפשרות בווינדוס לבחור את צריכת האנרגיה של המחשב. אם נעשה פעולה שדורשת ביצועים מרביים אז נפעיל את המחשב לצורך ביצועים מקסימאליים ואז המחשב ינצל את כל המשאבים הקיימים. במידה ואנחנו עושים פעולה שלא דורשת משאבים רבים כגון קריאה או כתיבה ב-"וורד", נבחר באפשרויות הצריכה בצריכה מינימאלית בלבד.

הגנו על הסוללה של המחשב הנייד שלכם ועל ידי כך הגנו על המחשב כולו.

 

להזמנות 03-5257435


בום פראייס- שיווק מטענים וסוללות למחשבים ניידים!


סוללה למחשב נייד


http://boomprice.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה