פרגולות עץ לשדרוג הבית שלך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פרגולות עץ לשדרוג הבית שלך 

מאת   06/01/2011 |  נצפה 1758 פעמים

לכל בעלי הבתים הפרטיים כבר ברור שללא פרגולה הם לא יוכלו ליהנות מחצר הבית שלהם כפי שחלמו: הם לא יוכלו לארח אורחים בחצר בימי קיץ חמים, לאכול ארוחות משפחתיות בגינה כשיותר מדי חם, לשבת עם כוס קפה ועיתון וליהנות מבריזה של אחר צהריים קיצי או לשחק עם ילדיהם בגינה כשחם מדי או כשיורד גשם.
כיום כולם כבר יודעים שפרגולות הופכות את מזג האוויר לגורם לא רלוונטי, שיכול למנוע מהם לשהות בחצר הבית שלהם. לכן, כמעט בכל בית פרטי תמצאו פרגולה כלשהי. אך השאלה מהן הפרגולות העדיפות, פרגולות עץ או פרגולות אלומיניום, עדיין ממשיכה להטריד אנשים רבים.

פרגולות עץ – אווירה כפרית בגינה הפרטית
אין עוררין על כך שפרגולות עץ יכולות לשדרג את המראה של כל גינה או חצר. בהשוואה לפרגולות אלומיניום, לפרגולות העץ יש יתרון יחסי מובהק: העץ מקנה לכל חצר או גינה אווירה כפרית, חמה ומזמינה. פרגולות העץ הן סימן ההיכר של כל צימר או חדר אירוח כפרי, ולכן רבים הם האנשים שמעדיפים אותן על פני פרגולות אלומיניום. עם פרגולות עץ כל אחד מאיתנו יכול ליהנות מעיצוב של צימר כפרי בחצר הבית הפרטי.

פרגולות עץ – תחזוקה תקופתית היתה להן כרועץ
אלא שלצד היתרון העיצובי המובהק של פרגולות עץ, טמון בהן גם חיסרון: העץ הוא חומר שמתבלה בקלות, במיוחד כשהוא חשוף לאיתני הטבע: לדהייה בשמש, להיספגות במי גשמים, ללכלוך, לאבק, ללשלשת ציפורים ועוד. משמעות עובדה זו היא שפרגולות עץ זקוקות לתחזוקה תקופתית. כדי לשמור על מראן היפה והחדש, יש לשמן אותן בשמן מיוחד שמעניק להן שכבת הגנה. תחזוקה תקופתית זו אינה נדרשת כשמדובר בפרגולות אלומיניום.

פרגולות אלומיניום – פתרון הצללה ללא צורך בתחזוקה
כאמור, היתרון המרכזי של פרגולות אלומיניום על פני פרגולות עץ טמון בעובדה שהן לא דורשות תחזוקה תקופתית. מכיוון שהאלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה, שאינה דוהה בשמש ושקל מאוד לנקותה, אין צורך לשמנה בשמנים מיוחדים או לדאוג לעבודות תחזוקה אחרות.

פרגולות אלומיניום, כמו פרגולות אחרות, יכולות לספק הן הצללה חלקית והן הצללה מלאה. אלא שבניגוד לפרגולות עץ, בפרגולות אלומיניום תוכלו ליהנות משתי האפשרויות במוצר אחד. מכיוון שבפרגולות אלומיניום ניתן להתקין מנגנון חשמלי, אפשר לייצר פרגולות בעלות גג שתריסיו ניתנים לפתיחה ולסגירה. כך מאפשרות פרגולות האלומיניום ליהנות מהצללה חלקית בימי הקיץ הנעימים, ומהצללה מלאה בימי חמסין או כאשר יורד גשם.

פרגולות אלומיניום – "להיות בלי ולהרגיש עם..."
לאלו מכם שמתקשים לוותר על האסתטיקה הייחודית והמרשימה של פרגולות עץ כדאי לדעת שכיום ישנה אפשרות לייצר פרגולות אלומיניום בטקסטורת עץ. לפרגולות אלומיניום אלו יש חזות וצבע כמו של פרגולות עץ, אלא שהן למעשה עשויות מאלומיניום הצבוע בגווני חום. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של פרגולות האלומיניום מבלי להתמודד עם החיסרון המובהק של פרגולות עץ. ממש "להיות בלי ולהרגיש עם".

אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה