טיפים ומידע חשוב למחפשי חברת בניית אתרים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפים ומידע חשוב למחפשי חברת בניית אתרים 

מאת   27/12/2010 |  נצפה 1198 פעמים

בניית אתרים רשת האינטרנט מלאה עד אינסוף באתרי אינטרנט מכל הסוגים, מכל המינים, בכל הצבעים, ובכל הפונקציות האפשריות. בכל יום צצים עשרות, אם לא מאות, אתרי אינטרנט חדשים למטרות שונות. בעולם ממוחשב בו לכל בעל עסק ואפילו לכל ילד יש אתר אינטרנט משל עצמו, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, ולכן, לפני שניגשים לעולם האינטרנט במלוא העוצמה, מומלץ לקחת אוויר, לנשום עמוק ולהכיר בפירוט את השלבים של יצירת אתר האינטרנט.
השלב הראשון הוא לבחור את סוג האתר אותו נרצה לבנות. סוג האתר נבחר לפי הצורך אותו אנו באים למלא, ולפי התקציב. העלויות נעות מ-0 שקלים, לעשרות אלפי ואף מאות אלפי שקלים.
אתרים חינמיים האפשרות הראשונה לבניית אתר היא אתר חינמי. אתרי אינטרנט רבים מציעים אירוח של אתר חינמי בהיקף של כמה עמודים ש"יתארח" מעל דפי הרשת של אתר הבית. מה יוצא להם מזה אתם שואלים? ובכן, הרווח שלהם נמדד בכמה אפיקים. קודם כל, סביר להניח שאם כבר הקמתם אתר, תרצו גם לשדרג אותו ואם כבר האתר שלכם על הרשת שלהם אזי תבחרו בחברה המארחת כחברה שתשדרג לכם את האתר. דבר שני, על ידי הוספת אתרים בצורה עצמאית לאתר אב גדול יותר, מנועי החיפוש מזהים אותו כאתר גדול המכיל מספר רב של דפים איכותיים. שלישית, גם בעלי האתרים הם גולשים הצופים בפרסומות, לוחצים על באנרים, ומעלים את גרף הפעילות באתר האב, מה שמזרים כספים אל האתר הראשי, ופרסומות אל הלקוחות הגולשים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה