חברות קייטרינג - טעימות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חברות קייטרינג - טעימות 

מאת   27/12/2010 |  נצפה 2807 פעמים

טעימות כבר בחרנו את חברת הקייטרינג המתאימה לנו, או שאנחנו מתלבטים בין מספר מצומצם של חברות. כיצד נדע באיזה חברה לבחור? אילו מנות נזמין? בדיוק לשם כך ניתן להגיע לערבי הטעימות.

רוב חברות הקייטרינג מציעות לאורחים הפוטנציאליים להגיע לערב טעימות המדמה את שלושת המנות של האירוע, במידה ומדובר באירוע בהגשה מלאה, או שהוא מדמה את סגנון הבופה. ברוב המקרים מרכזות חברות הקייטרינג מספר לקוחות ומזמינות את המשפחות שכבר ביררו ומעוניינות להמשיך לשלב הבא לערב טעימות כולל. בערב הטעימות מוגשות כל המנות המוצעות בתפריט הרגיל של החברה על מנת לספק לאורחים אפשרות לטעום מכל המנות והטעמים ולבחור את הטעם שהכי מתאים לאופי הקהל המוזמן לאירוע.
מנהגים בחברות קייטרינג חברות הקייטרינג מפעילות צי מלצרים לרוב בכל סגנון הגשה. כשמדובר בבופה, המלצרים כמעט ולא נראים, חוץ משלב הפינוי, אך כשמדובר בהגשה פרטית לשולחן כל מלצר מקבל את השולחנות שלו, ודואג להם במהלך כל הערב. קיים נוהג לתת טיפ אישי למלצרים במידה והם מגישים לשולחן, אך במידה והמלצרים עובדים בבופה נהוג לתת טיפ כללי לרב המלצרים על מנת שהוא יחלק אותו בין העובדים שלו. כדאי לשים לב שאכן רב המלצרים מחלק את הטיפ למלצרים שלו, מכיוון שמדובר בדרך כלל בעובדים צעירים שבסופו של דבר לא מקבלים את הכסף שלהם. אוכל מוכן לבית מי מאיתנו לא מכיר את הבלגאן של יום שישי או ערב חג? הבית הפוך, המטבח עמוס קליפות של ירקות, והריחות מתערבבים זה בזה. בישולים לקראת יום השבת או לקראת החג עלולים להפוך לפרויקט של קניות, ניקיונות ובילוי של יום שלם מול השיש, הכיריים והתנור.

חברות קייטרינג רבות מציעות פתרון הולם לבעיית הבישולים לפני החג. שירותי האוכל המוכן לבית מאפשרים לכם להזמין את האוכל המתאים לכם ללא הצורך בעמידה של שעות מול הכיריים, ובטעם המתאים לכם. ניתן לטעום את המנות המוצעות לפני הרכישה הגדולה, ולהחליט אילו מהמנות אתם מעוניינים לקחת הביתה, ואילו מנות בני המשפחה לא יאהבו לדעתכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה