ביטול הויזה לאוקראינה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטול הויזה לאוקראינה 

מאת   25/12/2010 |  נצפה 2284 פעמים

בחודש פברואר תפתח אוקראינה את שעריה בפני הישראליים עם ביטול חובת הויזה בין המדינות דבר שיאפשר לנו לנסוע ולראות את הבחורות היפות באוקראינה.

הם מצידם יוכלו לרכוש כרטיס ולטוס אלינו ללא בעיות ולבקר בארצנו הקטנה כך שנתרשם מהיופי שלהן כפי שרואים באתרי היכרויות.

ביטול הויזה לאוקראינה יאפשר לגברים מהארץ לטייל באוקראינה וללמוד על המדינה עם הנשים היפות בעולם אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

התיירות מאמריקה ואירופה בשיאה ויקשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים גם לא תנחל הצלחה מרובה כיוון שהם עובדים למטרת הכרות ולא למען חתונה.

יעדים חשובים עבור התיירים מהארץ הם קייב ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתים וחצי טיסה מהארץ, עיר יפה ומעניינת אך יקרה מעט, במרכז העיר תמצא מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם נשים יפיפיות אך לא דומה באף מקום אחר בעולם.

בעיר הבירה קייב הכל יקר אפילו בהשוואה לערים אחרות באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שהיא מאוד מפותחת ומודרנית לא תתאים לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות ובעתיד נקווה שיוזלו, מחיר כרטיס מתחיל מ500 דולר ובקייץ מכפיל את עצמו ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על וחברת הטיסה האוקראינית אירו סוויט גם טסה אחת לשבוע כך שלהגיע לבלות רק בסופי שבוע בילתי אפשרי אלא מינימום לשבוע.

ניתן להגיע גם לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את העלויות אך זה סיבוב וכרגע האפשרות הזאת לא מומלצת בגלל יחסנו עם טורקיה.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, תיירים מכל העולם מגיעים אליה כדי לפגוש את הנשים המקומיות, שיטת הכרות שונה ממה שאנו רגילים כי אינם מגיעים להתחתן, רובם מגיעים למשרדי הכרויות דרך המשרדים ולא באופן עצמאי, עורכים פגישות יזומות עם הבחורות ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, לנשים המקומיות אמריקה עדיפה יותר אך סוכניות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות יושבות ועובדות ואין מה להתלהב ממשרד מלא בנשים יפות, הכי רחוק שתקבל זה פגישות והכרות.

אין ספק שביטול הויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את מועד בואה של האישה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ בהתאם לדרישות משרד הפנים.

בהצלחה!

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה