לימוד אנגלית-שיפור אוצר המילים בקריאה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לימוד אנגלית-שיפור אוצר המילים בקריאה 

מאת   02/07/2007 |  נצפה 42935 פעמים

מה לקרוא?

עיתונים: אתה יכול למצוא עיתונים באנגלית בכל מקום. עיתונים הם מעניינים בגלל שהם על ה"חיים האמיתיים" והחדשות, אך הם קשים לקריאה. לכן קרא עיתונים, אם אתה ברמה המתאימה.

 

מגזינים: אתה יכול למצוא מגזינים בכל מקום. לרוב יש בהם גם תמונות שיכולות לסייע לך להבין.

 

ספרים:קריאת ספר באנגלית

שלב ראשון: בחירת ספר באנגלית. בחר ספר שמתאים לרמה שלך.בשלבים הראשונים ללימוד אנגלית כדאי לקורא ספרים שהותאמו במיוחד ללומדי אנגלית, ברמות שונות שאפשר למצוא אותם כמעט בכל מקום.לאחר שאתה יודע מה הרמה שמתאימה לך, תוכל לעבור לנושא הספר.נושא הספר: בחר ספר בנושא שיעניין אותך לקרוא(אימה, קומדיה וכו). אם אתה אוהב למשל, ספרים על כדורגל, למה לא לקרוא ספרים על כדורגל באנגלית? אתה גם קורא על מה שאתה אוהב וגם משפר את האנגלית שלך.

שלב שני: איך לקרוא?כשאתה קורא, קח איתך מחברת, עיפרון וספר.תתחיל לקרוא עמוד אחד, וסמן בעמוד את כל המילים שלא מובנות לך (אם יש יותר מדי כאלה, כנראה הרמה אינה מתאימה לך).אחרי שגמרת לקרוא את העמוד העתק את כל המילים שסימנת למחברת, פתח מילון (לא אלקטרוני!) וכתוב ליד כל מילה את הפרוש שלה ונסה ללמוד את המילים.קרא שוב את העמוד ונסה להבין גם את מה שקראת. לאחר שסיימת תוכל לעבור לעמוד הבא ולחזור שוב על אותו הדבר.

שלב שלישי: תדירות הקריאהקבע לפי הזמן והרצון שלך כמה עמודים לקרוא כל יום והתמד בזה!הקפד לקרוא בקצב קבוע (אפילו כל יום). עדיף לקרוא 3 עמודים כל יום ולא 30 עמודים פעם בשבועיים!כל יום לפני שאתה מתחיל בקריאה עבור על המילים הקודמות ונסה לשנן אותם.

מאמרים,מדריכים וסיכומים נוספים ללימוד אנגלית באתר:

https://sites.google.com/site/israelfreenglish

 בהצלחה!

למאמרים, סיכומים ועזרים נוספים ללימוד אנגלית היכנסו לאתר "אנגלית חופשית" ללימוד אנגלית חינם.


 https://sites.google.com/site/israelfreenglish

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה