כשתפסיקו לסבול - החיים שלכם יתחילו להסתדר, לא להיפך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כשתפסיקו לסבול - החיים שלכם יתחילו להסתדר, לא להיפך 

מאת   21/12/2010 |  נצפה 2019 פעמים

כשתפסיקו לסבול - החיים שלכם יתחילו להסתדר, לא להיפך / מאת יואב ברנזון

 

 

לסדר את החיים או להפסיק לסבול

 

רוב האנשים משקיעים את עיקר האנרגיות שלהם בניסיון להשיג את מה שהם חולמים עליו, רוצים אותו או בטוחים שאם יהיה להם אותו - אז הם יהיו מאושרים ובריאים.

 

וכך יוצא, שרק מעט אנרגיות הולכות למקום העיקרי אליו הן צריכות ללכת - הפסקת הסבל. חשוב להבין שהסבל הוא העיקר ולא השגת המטרות, כי רוב האנשים משיגים את מטרותיהם בצורה כזאת או אחרת בסופו של דבר, ועדיין רובם אינם פותרים את הסבל, המצוקה, התסכול ותחושת חוסר השלמות והסיפוק שלהם מהחיים.

 

  

 

ההתמכרות היא הסבל והמחיצה ביניכם לבין חיים טובים

 

עדיף להתעסק בהפסקת הסבל מאשר להשיג את המטרות בחיים. דווקא כשתפסיקו לסבול - תוכלו באמת להתפנות לחיים ולקבל את כל מה שאתם זקוקים לו. לפני כן, זה לא משנה מה תשיגו ולאן תגיעו, בכל מקרה לא תמצאות את הבריאות ואת האושר האמיתי כי אתם ספוגים במחלה של סבל ומאמץ, תשוקה ורצון חזק מדי, כך שביניכם לבין חיים בריאים עדיין תמיד תהיה קיימת מחיצה שלא תאפשר לכם לחצות אותה.

 

כל התמכרות, מכל סוג שהוא, יוצרת מחיצה בין חיים שפויים ובריאים ומספקים לבין חיים מוטרפים, לחוצים, חולניים וחסרי סיפוק ונחת. רק נטרול ההתמכרות החולנית וגמילה אמיתית ממנה יכולים להסיר את המחיצה הזאת וליצור רצף ביניכם לבין החיים הבריאים, ביניכם לבין ההווה האמיתי, ההנאה והסיפוק.

 

 

 

במקום "מה אני רוצה" או "ברור שאני צודק" תשאלו - האם זה עושה לי טוב?

 

במקום לשים את הדגש על "הרצונות", "התשוקות" ו"הצדק" - שאלו את עצמכם האם אתם פועלים בצורה שמטיבה איתכם או פוגעת ומזיקה לכם?

 

האם הפעולות שלכם עושות לכם טוב עכשיו או מביאות לכם סבל עכשיו? אם פעולה מסויימת גורמת לכם עכשיו לסבל - היא אינה טובה לכם, גם אם היא מוצדקת, או נראית מוצדקת או נתפסת כלגיטימית. 

 

 

 

להיגמל מההתמכרות

 

התמכרות היא מחלה. גמילה מהתמכרות היא למעשה גמילה מהתהגות שלילית, כפייתית, חסרת שליטה וחסרת כל תועלת ותכלית. התמכרות היא התנהגות שמובילה לבזבוז משאבים ואנרגיה, למצב בו האדם משרת את ההתמכרות ולא להיפך, למצב בו אין הנאה מההתמכרות עצמה אלא רק פעולה אוטומטית, למציאות שבה מפלס הסבל רק עולה ומחריף ללא שום תקווה.

 

גמילה מסבל פירושה גמילה ממחלת ההתמכרות. רק גמילה מהתמכרות מסוגלת להפוך אותכם לאנשים משוחררים יותר, מרוצים יותר, מלאים יותר, רגועים יותר ושקטים יותר כי רק גמילה מהתמכרות מעבירה אותכם ממסלול החולניות למסלול ההבראה והבריאות.

 

וטיפ לסיום: ההתמכרות היא המקור לכל הרע והשלילי. ההתמכרות היא האכסניה לכל הרצונות והתשוקות, לכל התסכולים והאכזבות. שחרור וגמילה מהתמכרות פותחת את הפתח לעולם חיובי ולמציאות טובה ובריאה.

 

יואב ברנזון הוא אבי תורת התרפיה הגנטית ומומחה עולמי בתחום הגמילה מהתמכרויות באמצעות שיטת GET שהיא שיטה חדשה ומהפכנית לגמילה באמצעות נטרול גנים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה