כך תגרמו לעסק הקטן שלכם להצליח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כך תגרמו לעסק הקטן שלכם להצליח 

מאת   14/12/2010 |  נצפה 1655 פעמים

בעלי עסקים קטנים מחפשים המון דרכים לפרסם ולשווק את העסק שלהם. אך בעוד חלקם עושים זאת לבדם, הרוב פונה לאנשי מקצוע המתמחים בענף הרלוונטי. מיותר לציין, כי ללא מערך פרסום אמין והיקפי יהיה קשה מאוד לעסקים גדולים או עסקים קטנים להחזיק מעמד לאורך זמן, וגם להרוויח מזה. חשוב לזכור, כי עסקים בארץ ובעולם תלויים בשינויים שעוברים על המשקים המקומיים וצריכים להגיב בהתאם. כך למשל, אם עסקים בתחום הנדלן מעוניינים להתבלט, עליהם להתאים את מסע הפרסום שלהם למצב בארץ. במקרה הזה, אם מחירי הנדלן בארץ עולים – עסקים צריכים להציע אלטרנטיבות נגישות וזולות יותר.

בכל מקרה, בעלי עסקים יוצאים מנקודת הנחה שהם נמצאים כל הזמן בתחרות עם עסקים אחרים, ולכן עושים הכל על מנת לבלוט. דבר נוסף אותו בעלי עסקים צריכים לזכור הוא התקציב שיש להם. תקציב גדול מבטיח היקף פעילות גדול, ולהיפך. עם זאת, המשאבים המושקעים לבדם אינם יכולים להבטיח הצלחה. עסקים צריכים לפנות לקהלים הנכונים, בזמן הנכון ועם ההצעות המתאימות על מנת לייצר פעילות עסקית לאורך זמן.

עובדים במטרות הנכונות

ללא מחשבה מקדימה שמתחילה מהגדרת מטרות והעברתם למחלקות השונות בחברה או בעסק קשה מאוד להצליח. במילים אחרות, גם אם עסקים ישקיעו עשרות מיליוני שקלים בפרויקט מסוים, אך לא יידעו כיצד לשווק אותו לקהל המתאים הם לא ישיגו את המטרה. ההגדרה הראשונית עוזרת לעקוב אחר ההישגים ומאפשרת תגובה בהתאם לשינויים. בנושא הזה בעלי עסקים והעובדים הזוטרים נמצאים באותו מצב, ויש להם מטרה משותפת: הישגים משביעי רצון. אחת הדרכים הבטוחות להבטיח אורך חיים גדול עבור עסקים קטנים הוא בחירת עובדים נכונה. המון מנהלים חדשים לא מבינים זאת, אך גם העובד הפשוט ביותר משפיע על האופן בו הלקוחות תופסים את החברה.

עסקים שישכילו לבחור עובדים נכונים מונעים מראש חיכוכים ובזבוז משאבים מיותרים. בכל מקרה, מומלץ לכל מנהל לקבל חוות דעת וייעוץ מבעלי עסקים אחרים. ניתן לעשות זאת בקלות בעזרת אינדקס עסקים מוצלח אשר מחזיק בניסיון ובוותק המתאימים.

המאמר פורסם באמצעות אינדקס עסקים ביזזז - המעניק פרסום חינם לעסקים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה