הסעות אוטובוסים - לא מה שחשבתם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הסעות אוטובוסים - לא מה שחשבתם 

מאת   02/12/2010 |  נצפה 2295 פעמים

כאשר מדברים על הסעות בכלל ועל הסעות אוטובוסים בפרט, הנטייה היא לחשוב מיד על הסעות לטיולים, הסעות לאירועים או הסעות תלמידים. אבל ישנם מקרים רבים נוספים בהם מזמינים שירותי הסעה, וחלקם יכולים להיות מפתיעים ואפילו מרגשים.

 

הסעות אוטובוסים של ספורטאים זרים

לפני שעולים על המגרש, לפני שנכנסים לאצטדיון, לפני ההמנון והגביעים והמדליות, לפני כל אלה צריך שירותי הסעות שיביאו את הספורטאים מנמל התעופה אל המלון, שיסיעו אותם ברחבי הארץ לטיולים ולסיורים שונים. צריך הסעות שיביאו אותם במהירות, בבטחה ובשלווה אל מקום המשחק או התחרות. זה המקום בו צריך שירותי הסעות VIP. הסעות מסוג זה מרגשות במיוחד כאשר מדובר בשירותי הסעות אוטובוסים לקבוצות בעלות פרופיל גבוה. אופייה של ההסעה יכול להוות חלק מהותי מן החוויה שלהם בארץ. את החוויה הזאת ייקחו איתם לאחר שישובו הביתה. מרגשות לא פחות הן הסעות אוטובוסים עבור ספורטאים המגיעים לארץ על מנת להתחרות במכבייה. יהודים מכל רחבי העולם, אשר מגיעים לארץ הקודש על מנת לשלב את הרוח היהודית ברוח הספורט. למכבייה היסטוריה ארוכה של ספורטאים אשר הגיעו לארץ על מנת להתחרות במכבייה ונשארו לאחר שהתאהבו בארץ, ביושביה או במישהו מסוים מבין יושביה. מי יודע מי מבין המתחרים הצעירים והחסונים יבחרו לשוב לארץ שוב, הפעם על מנת לעשות עלייה?

 

הסעות אוטובוסים בשירות הסוכנות היהודית והמדינה

הלב פועם חזק כשהאוטובוס מתקרב אל המטוס. האוטובוס, שנראה בדרך כלל כל כך גדול, נראה פתאום פצפון בהשוואה למטוס. מבטן המטוס יוצאים האנשים, חלקם ידרכו בפעם הראשונה על אדמת ישראל. מי יודע מה מצפה להם? סביר להניח שחלקם עוד יחזרו לחו"ל, אבל כרגע, הם מתחילים את דרכם בישראל - יהודים אשר שבים למדינה היחידה שיכולה להיותם ביתם האמיתי בכל העולם. אז נכון שמדובר בסך הכול בהסעת אוטובוס, אבל אם החוויה הראשונה של אלה אשר החליטו לעשות "עלייה" יכולה להיות חיובית או שלילית, מדוע להפוך אותה לשלילית? למעשה, מדוע שלא תהיה הכי חיובית שיש? האוטובוס מבריק ומצוחצח, המזגן עובד במרץ, הכיסאות נקיים ונוחים. נכונה לעולים עוד דרך ארוכה, שלא מן הנמנע תכלול לא מעט קשיים ומכשלות, אבל לא כאן, לא בחברת הסעות הזו.

 

הסעות אוטובוסים לאתרים קדושים

אפילו עבור ילידי הארץ, אשר חיו בישראל כל חייהם, הנסיעה לאחד מן האתרים הקדושים בארץ יכולה להוות חוויה רבת עוצמה. בין אם המדובר ברחובות צפת, באתרים שונים בירושלים, באתרים ארכיאולוגיים בדרום הארץ או בקברי קדושים הפרוסים במקומות שונים ברחבי ישראל, לכל מקום יש אופי משלו. לכל חג ומועד יש את התחושה האישית המיוחדת לו. הסעות אוטובוסים יכולות לסייע או להרוס כל חוויה. ההסעה יכולה לשמש הכנה מושלמת, המאפשרת לאנשים להתרכז בעולמם הפנימי, או שהיא יכולה להיות חוויה לוחצת ומטלטלת, אשר בסופה אנשים חשים תשושים ויכולים לכל היותר לומר "הגומל". גם בעת השיבה מאחד המקומות הקדושים, הנסיעה בחזרה יכולה להיות הזדמנות מצוינת להגות בחוויה ולהפוך את החזרה למציאות היומיומית ליותר נעימה.

 

לסיכום

הסעות - בין אם המדובר בהסעות באוטובוסים, בוואנים ואפילו במוניות פרטיות - יכולות להיות הרבה יותר מסתם נסיעה ממקום למקום. הן יכולות לעצב את התחושה כולה. אומנם שירותי הסעות לא יכולות להפוך אירועים שונים להצלחה בכוחות עצמן, אך הן יכולות בהחלט להרוס אותן. לכן, חשוב לבצע את ההסעות באופן מקצועי ואדיב.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה