קופה ממוחשבת כפתרון לשליטה ובקרה על מלאי ומכירות בעסק שלך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קופה ממוחשבת כפתרון לשליטה ובקרה על מלאי ומכירות בעסק שלך 

מאת   30/11/2010 |  נצפה 1438 פעמים

שינויים רבים עברו על תחום הקופות הרושמות מאז הוכנסו לשימוש לראשונה ב-1879, כאשר השינוי המתבקש ביותר בשנים האחרונות הוא מעבר הדרגתי לקופות ממחושבות.
קופה ממוחשבת מציגה בד"כ שילוב של תכונות אטרקטיביות לעסק, אני אמנה כמה מהן:

רישות קופות
בחלק מהקופות הממוחשבות קיימת האפשרות לרישות - כלומר לחבר קופה ממוחשבת אחת, עם קופות אחרות בארגון, עם מסוף מרכזי ועם מחשב ניהול, דבר הפותר בעיות אדמיניסטרטיביות ונהליות, כמו גם אפשרות למעקב על הנעשה בסניפים או בעמדות מכירה שונות, איסוף מידע בזמן אמת על היקפי ביצוע עסקאות, עדכוני מחירים גורפים ועוד.

התאמה ותכנות פשוטים
השימוש בקופתו ממחושבות מאפשר לבעל העסק ולצוות התחזוקה לעדכן בקלות שינויים והתאמות של המוצר לבית העסק, כך שבכל קופה ממוחשבת יינתן מענה מדויק לצרכי הלקוח, בלי צורך לבצע שינויי חומרה מסובכים ויקרים יותר.

נוחות בשימוש
קופאים המשתמשים בקופות ממחושבות נהנים ממשק משתמש נוח יותר, ללא צורך לזכור בעל פה או להיעזר ברשימות ארוכות של קודי מוצר, בחלק גדול מהמקרים מאובזרת הקופה הממוחשבת במסך מגע ולעיתים גם במסוף מגע נייד, המאפשר למלצר לדוגמא, לשלוח את פרטי ההזמנה ישירות מהשולחן אל השף על קופה ממוחשבת שעורכת את החשבון של הסועדים. הקלות והנוחות בעידן בו אנו חשופים לעולם ממוחשב יותר ויותר, הופך את השימוש בקופה ממוחשבת לפשוט יותר לשליטה על ידי הקופאים ומקצר את זמן הלימוד של השימוש בקופה.

פנים חדשניות ומודרניות לעסק
השימוש כלים טכנולוגיים חדישים ומתקדמים תמיד הקרין יוקרה ומקצוענות כלפי הלקוחות – קופה ממוחשבת היא כלי חדשני שכזה, הגורם ללקוח תחושה שהוא נכנס לבית עסק רציני, שצועד עם הזמן ולא "תקוע" עם פתרונות האתמול.

תחזוק וטיפול בתקלות
קופה ממוחשבת קלה יותר לתחזוק וטיפול, עקב העובדה שהיא מוצר שיש בו פחות תקלות חומרה, כך שניתן בקלות רבה יותר לפתור בעיות תחזוקה על ידי טיפול מרחוק. תמיכה מרחוק לא רק מסייעת לבעלי המקצוע לטפל בתקלה בנוחות רבה יותר, היא גם מקצרת את זמן התיקון במקרים רבים, כאשר לא נדרשת הגעה פיזית של טכנאי לבית העסק ולא נדרשת המתנה לחלפים. כאשר מדובר בתקלה של קופה רושמת (ממוחשבת או לא), הביטוי "זמן הוא כסף" מקבל משנה תוקף.

אם כן, קיימות סיבות רבות למעבר מקופה רושמת רגילה לפלטפורמה של קופה ממוחשבת, בין אם מדובר באסתטיקה, יתרונות תחזוקה, תפעול או התאמה ללקוח וסביר להניח שנראה יותר ויתר שימוש בקופות הממוחשבות ככל שינקוף הזמן.

אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה