חנויות אפליקציות עבור בלקברי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חנויות אפליקציות עבור בלקברי  

מאת   29/11/2010 |  נצפה 4089 פעמים

חנויות אפליקציות עבור בלקברי

 

החל מן השנה שעברה, חברת RIM , יצרנית ה Blackberry  פתחה את ה Blackberry apps world חנות האפליקציות המקוונת. לפני הפתיחה לא היה מקום אחד בו ניתן להוריד אפליקציות בלקברי בצורה נוחה ובאופן ידידותי. מאז ועד היום, צצו חנוית אפליקציות עבור בלקברי ברחבי הרשת בהתאמה לעלייה בפופולאריות של המכשיר. להן כמה חניות מומלצות במיוחד.

 

חנות האפליקציות של RIM

כפי שהזכרנו בשנת 2009 נפתחה חנות האפליקציות הרשמית של RIM עבור משתמשי ה Blackberry בחנות אלפי אפליקציות למכשיר הזמינות בלמעלה מ 30 ארצות ברחבי העולם. היישומים מחולקים על פי קטגוריות כגון משחקים, יישומים בחינם ועוד. ממשק החנות נוח מאוד למשתמש ומספק תשובה הולמת לחנות האפליקציות של אפל עבור האייפון. כל משתמש בלקברי יוכל למצוא את במבוקשו בחנות ללא כל קושי.

 

חנות MobiHand

בחנות האפליקציות הזו תוכלו למצוא אלפי אפליקציות שונות עבור מכשיר ה Blackberry שלכם. החנות הינה חנות עצמאית לחלוטין וניתנת לגישה דרך דפדפן ה Blackberry בקלות רבה. מעצם היות האתר עצמאי הדגש הגדול בו הוא על אפליקציות בלקברי בתשלום, את התשלום ניתן לעשות בכרטיס אשראי. האפליקציות מחולקות לפי קטגוריות כמו גם לפי פופולאריות. באתר תוכלו למצוא גם לשונית של מבצעים לרכישת אפליקציות בלקברי במחירים מוזלים. היצע האפליקציות החינמיות אמנם דל אך החנות בהחלט מפצה על כך במחירים אטרקטיביים וגישה נוחה. כמו כן, בחנות ה MobiHand  ערכות נושא רבות עבור ה Blackberry שלכם.

 

חנות אפליקציות Handango  

בחנות זו כמו באחרות תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של אפליקציות להתקנה על גבי ה Blackberry, רינגטונים, ערכות נושא ומשחקים. האפליקציות מחולקות לקטגוריות שונות ובנוסף ישנה פינת מומלצים בה תוכלו ליהנות מהמלצות צוות האתר. מעבר לכך, באמצעות החנות המקוונת ניתן לעקוב אחר חדשות, מניות ואינפורמציה רלוונטית אחרת עבור משתמש ה Blackberry יש לציין כי כל היישומים באתר ניתנים לקנייה בלבד ואין כלל אפליקציות חינמיות. את האפליקציה היעודית תוכלו להוריד דרך אל האתר מן המכשיר.

 

Handmark  - פיתוח אפליקציות עצמאי

חנות מקוונת זו היא במה חופשית למפתחי אפליקציות בלקברי עצמאיים. בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של כלים שימושיים במחירים מפתיעים. אמנם לא תמצאו בה אפליקציית מסנג'ר או סקייפ, אין ספק כי יישומים שימושיים מאוד ויצירתיים נמצאים ובשפע. ניתן לפתוח חשבון משתמש דרך האתר ולרכוש אפליקציות מן המחשב הביתי. האתר אינו מספק ישום ייעודי להורדה מן ה Blackberry וניתן לגישה דרך המכשיר בעזרת הדפדפן בלבד.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה