אתרי הכרויות - 3 טיפים שיעזרו לכם למצוא בן או בת זוג במהירות רבה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אתרי הכרויות - 3 טיפים שיעזרו לכם למצוא בן או בת זוג במהירות רבה 

מאת   29/11/2010 |  נצפה 2297 פעמים

כיום, יותר ויותר אנשים פונים לאתרי הכרויות כדי למצוא אהבה וזוגיות. אם בעבר הייתה סטיגמה שלילית ביותר, הרי שהיום הדבר הפך כה נפוץ עד כי אי אפשר היום להתעלם מהכלים והאפשרויות שמציעים לנו אתרי ההכרויות.

היתרון המשמעותי ביותר הוא הנוחות. אין צורך לצאת מהבית ואין צורך להוציא עוד כסף על משקאות בפאבים מלאי עשן. ניתן בקלות, בכל שעה ומכל מקום לפגוש עשרות ומאות אנשים חדשים בערב אחד.

אך גם באתרי הכרויות, כמו בכל מקום בחיינו, אנו נדרשים לבצע עבודת שיווק עצמי. עלינו להראות במיטבינו, עלינו להיות מעניינים, מושכים ומספקים מוצאי חן כדי שמספיק אנשים ייפנו אלינו ויתעניינו ליצור איתנו קשר. בסופו של יום, מדובר במשחק של מספרים. ככל שנשוחח, נצ'וטט, נדבר ונפגש עם יותר אנשים, כך אנו מגדילים את הסיכויים שלנו למצוא בן או בת זוג פוטנציאלים.

רבים מאיתנו מאמינים שצריך להעצים את קורות החיים שמפורטים בפרופיל האישי ולהאדיר את עצמנו. זו שגיאה, אי אפשר להתחיל קשר רציני ולבסס אותו על שקרים. ניתן להדגיש דברים שחשובים לנו ולהאדיר אותם אבל מה הטעם בלהמציא דברים שקריים. הרי אם הקשר ייתקדם לא נוכל שלא לחשוף את השקר.

נקודה חשובה נוספת היא תמונת הפרופיל. רבים מזלזלים בתמונה ופשוט מוצאים תמונה ישנה מהאלבום. כידוע, תמונה שווה אלף מילים (ובתחום הזה אולי אפילו יותר) ולכן אסור בשום אופן לזלזל בחשיבות התמונה. מומלץ אפילו לבדוק אפשרות של צילום מקצועי או להשתמש בתמונה של צלם מקצועי שצילם אתכם באירוע משפחתי. עם זאת, חשוב להדגיש כי מוטב להמנע משימוש בתמונה רחבת משתתפים. חברים באתרי הכרויות מבקשים לראות אתכם והלכיר אתכם ולא קבוצה של אנשים.

נקודה חשובה נוספת בפרופיל היא הפרטים שאנחנו מספרים וחושפים על עצמנו באתרי הכרויות. מצד אחד לא נרצה לחשוף פרטים אישיים מזהים כמו כתובת מגורים וטלפונים, ומצד שני נרצה לשתף ולהראות מעניינים ככל האפשר. מומלץ לבצע הליך זה בנחת וברוגע, לקחת את הזמן ולשקול את המילים, לנסח פרופיל שבאמת משקף אותנו כך שאנשים שפונים אלינו יוכלו להכיר אותנו באמת לפי הפרופיל שלנו.

לסיכום, אתרי הכרויות הינם כלי נפלא להכרות ומומלץ להתנסות לכל מי שמבקש למצוא אהבה ולהקים משפחה.

רוצה למצוא אהבה? בואו לגלות את הסודות הקטנים למציאת אהבה באתרי הכרויות ולבדוק מיהו אתר ההכרויות הנבחר ברשת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה