שיטות מצוינות לקידום האתר שלכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שיטות מצוינות לקידום האתר שלכם  

מאת   24/11/2010 |  נצפה 2081 פעמים

אז מהם מנועי החיפוש?

מנועי חיפוש מאפשרים לאנשים למצוא את המידע הנכון והמעודכן ביותר למילת המפתח או לביטוי מסוים בחיפוש שלהם. הם חתיכות טכנולוגיה קטנות וחשדניות המאפשרות למבקרים למצוא במהירות את התוכן האיכותי והממוקד ביותר למה שהם חיפשו. מנועי חיפוש לא אוהבים ומזניחים אתרים לא מעודכנים, בעלי תוכן ישן. כשאנשים מבצעים חיפוש הם מצפים לקבל את התוצאות המעודכנות ביותר לתאריך החיפוש.

עדכון האתר שלכם לעיתים קרובות והוספת של תוכן איכותי יעזור למנוע החיפוש להכיר אתכם. אז, אם אתם מתכוונים לעשות כסף באינטרנט, לקדם מוצרים/שירותים שלכם או סתם לצורך פרסום חינם במנועי החיפוש והעלאת כמות הגולשים באתר שלכם , עליכם ללמוד את מנועי החיפוש כמו שצריך.

SEO (search engine optimization) הוא חומר לימודי חובה לכל משווק ויזם באינטרנט, כדי לקדם את האתר שלך עליך ללמוד איך המנוע עובד ומה אתה צריך לעשות כדי להופיע בין התוצאות הראשונות במנועי החיפוש.

ישנם הרבה שיטות ודרכים לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש, אם תשתמשו בכמה שאלמד אתכם עכשיו זה יכול לעזור לכם ולקדם אתכם במנועי החיפוש.

הדרך הטובה ביותר היא כמובן כתיבת תוכן איכותי. כמה שזה נשמע מאוס וצפוי, עדיין ישנם אתרים רבים שהתוכן שלהם לא מספיק איכותי ומנועי החיפוש מעדיפים להשאיר אותם מאחור בגלל חוסר העניין של מבקרים להגיע אל אתרים אלה. אתרים המציעים תוכן איכותי, מקורי, הכתוב טוב ומעודכן, יקבלו אליהם מבקרים חוזרים מדי יום שירצו לקרוא עוד מאותו מפרסם, אם תצליחו להגיע למבקרים החוזרים האלה, זה יקדם אתכם הרבה במנועי החיפוש.

הדבר הבא הוא הכנסת מילות מפתח לתוכן שלכם. הוסיפו לתוכן שלכם מילות מפתח שמנועי החיפוש ידעו למצוא את האתר שלכם כאשר המבקרים מבצעים חיפוש לאותן מילות מפתח...
ככל שתשתמשו ביותר מילות מפתח ככה יגדלו הסיכויים למצוא את האתר שלכם במנועי החיפוש.

הדבר השלישי הוא לבנות קישורים נכנסים לאתרכם.
זאת אומרת, אם אתרים אחרים יפרסו קישור לאתר שלכם, זה יקדם אתכם במנועי החיפוש. כאשר אתרים אחרים ממליצים על האתר שלכם,הפופולאריות של האתר שלכם עולה ומנועי החיפוש מעריכים אותו כאתר איכותי ומומלץ למילות המפתח שלו ולכן הוא מקודם גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

תמיד תשימו לב לקידום האתר שלכם, השתמשו נכון במילות המפתח בתוכן שלכם, להוסיף לאתר שלכם תוכן איכותי ולעדכן אותו לעיתים קרובות. בצעו החלפות קישורים עם אתרים אחרים או שלמו להם שימליצו על אתרכם, בדרכים אלה תצליחו לקדם את האתר שלכם מהר במנועי החיפוש.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה